2297
2298
عنوان

خانمای متاهل ی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3058 بازدید | 166 پست
👌🏻👌🏻👌🏻 ممنونم 🌹

انشالله خوشبخت بشی

کاربر آقا هستم متاهل و سن بالا اینجا هم دنبال یادگیری چیزی نیستم برای فان و سرگرمی میام البته اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم🌹اگر بهشت را در زمین نیافتی در آسمان هم نخواهی یافت 🌹

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

ک بعد ازدواج بهم بگه؟؟؟ چ فرقی داره؟؟؟!

احتمالش هست.نمیدونم والا باهاش صحبت کنه.شوهرت اصن روحیه مشورت وهمدلیو نداره

دهان شماخروجی افکار شماست.وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد.مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.😊
اره مهمترین جز زندگیه اونم از من سرد میشه مگه ن؟😔💔

اره دیگ.اصن بی حس میشین.توجه داشته باشین که از نظر روانشناسی مردا محبتشون به زن ها رو از طریق رابطه جنسی بیان میکن برخلاف باور غلط زنها که میگن شوهرمون مارو واسه اینکار فقط میخواسته

دهان شماخروجی افکار شماست.وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد.مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.😊
2051
احتمالش هست.نمیدونم والا باهاش صحبت کنه.شوهرت اصن روحیه مشورت وهمدلیو نداره

ن متاسفانه درونگراس💔

دیشب ازش سوال کردم گف هیچی نیس اگه چیزی بود بهت میگفتم 

منم باهاش قهر کردم صبح رفت سرکار برخلاف هرروز خودمو زدم ب خواب و بیدار نشدم 😔

ن متاسفانه درونگراس💔 دیشب ازش سوال کردم گف هیچی نیس اگه چیزی بود بهت میگفتم  منم باهاش قهر ک ...

به نظرم کار خوبی نکردی مرد حامی میخواد انتظار داره در هر حالتی کنارش باشی اتفاقا معمولا زمان قهر و لجبازی شاید نشون نده و آشتی کنید ولی به دلش میمونه اولین قهرها باعث تداوم قهر و بیشتر شدن دفعات قهر میشه

کاربر آقا هستم متاهل و سن بالا اینجا هم دنبال یادگیری چیزی نیستم برای فان و سرگرمی میام البته اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم🌹اگر بهشت را در زمین نیافتی در آسمان هم نخواهی یافت 🌹
به نظرم کار خوبی نکردی مرد حامی میخواد انتظار داره در هر حالتی کنارش باشی اتفاقا معمولا زمان قهر و ل ...

ای اقا انقد ما قهر کردیم باهم یعنی اون با من قهر کرده ۶۰روز و....

من قهر نمیکنم فقط سر سنگین میشم💔

ب ی دکتر اورولوژی پیام دادم علائمشو ک گف گفتش احتمالا پلاک پیرونی باشه ک تو اینترنت زدم نوشته بود قا ...

رفته دکتر و مطمئن شده از دردش ک راضی نیست بره دکتر

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘