2737
2734

حالا چیشده بود:

امروز رفته بودیم با دخترخاله هام بازار بعد موقع برگشت غذا گرفتیم اومدیم‌تو‌ماشین‌ بخوریم دیدیم روبرومون ی دختری داره با تلفن حرف میزنه جیغ میزدا وحشتناک فحش میداد ب طرف بلند بلند بعد جیغااای بلند خودشو میزد همه مردم جمع شده بودن نگاش میکردن.تو خیابون...

اونجوری ک از حرفاش مشخص بود انگار خیانت دیده بود 

بعد دیگه نشست انقد جیغ زد انقد جیغ زد 

من ب دخترخاله هام گفتم برم بیارمش تو ماشین 

اونا گفتن نه شاید بما هم بدوبیراه بگه یا بگه بشما چ

ولی اون جیغ میزد همه مردم داشتن نگاش میکردن

خلاصه هیچی دلو زدم دریا رفتم پیشش  اون لحظه نشسته بود داشت بلند بلند گریه میکرد 

اب برده بودم با خودم گرفتم سمتش گفتم اینو بخور بعد دستشو گرفتم

یعنی تا دستشو‌ گرفتم اصن نگفت تو کی هستی از کجا اومدی سریع بغلم کرد گریه کرد 

حالا من بدتر اشکم اومده بود😐😐😐

همونجا یکم پیشش نشستم گفتم بیا بریم ماشین ما بشین اروم شدی برو.... ولی نیومد 

ازشم هیچی نپرسیدم ک چیشده و چی بود جریان

بعد گفتم کمکی نمیخوای 

گفت نه من خیلی بدبختم دیگه هیچی بهم کمک نمیکنه...

بعد گفت ممنون ازینکه اومدی کنارم 

منم دیگه رفتم تو ماشین

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

لعنت ب مردای خیانتکار

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

خببب

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوزم فکرم درگیره یعنی مشکلش انقد ارزششو داشت ک تو خیابون جیغ میزد و‌مردم نگاش میکردن؟؟؟ 

خ‌داشاهده بعضیا با خنده از کنارش رد میشدن

یعنی خیلی تحت فشار بود؟

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

فک کردم ی جنس مذکرو بغل کردی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738

خدا خیرت بده عزیزم

بهترین کارو کردی

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2706