2726
عنوان

حس می کنم عشقمو دوست ندارم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 55 پست
کات

چرا باید کات کنه ؟

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇

منم یه مدت دقیقا همین حسو نسبت به اون شخصی که باهاش تو رابطه ام پیدا کردم و ازش خیلی فاصله گرفتم و میخواستم کات کنم ولی دیدم نمیتونم کات کنم چون دوسش دارم و بعدش هم مریض شدم دیدم چقدر وقتی حالش بده منم حالم بده و تحمل نبودنش رو ندارم و این شد که دوباره شدم مثل قبل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلاً چرا همتون میاین میگین کات کن و تمم کن 

مگه چی شده 

مگه پسره بیچاره چیکار کرده 

ب جای اینکه بگین سعی کنه حال خودشو خوب کنه ک حال عشقشم خوب شه 

میاین این حرفا رو میگین 🤦🏻‍♀️

آسان گذران کار جهان گذران را ...✨  دانش آموز تجربی و انشالله خانم دکتر آینده 👩🏻‍⚕️ ریزه میزم واس همین هر کی دوسم داره میگه جوجه و فسقلی 🐣🤗 خدا رو شک ک خوجگلم 🥰🤗 اگه دوسم داری واسه آرزوم ی صلوات بفرس🥰قوربونت 🤗💋
مثلاً چرا همتون میاین میگین کات کن و تمم کن  مگه چی شده  مگه پسره بیچاره چیکار کرده  ...

بع خدا خیلی عاقاست و مهربونع 

منم خدایی با اینکه فکر می کنم حسم بهش از بین رفتع ولی جونمو براش میدم

میگه دوسش ندارم😐

خب از کجا معلوم این الان افسردس اینجوری به نظرش میاد بعدشم حرف زدنو واسه چی گذاشتن پس

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2706