2737
2734

چن‌ تا سوال داشتم... اونایی که حس شیشمی‌ ان میشه بگین، من تا آخر این ماه میتونم برم‌ اون کسیو‌ که میخام ببینم؟ 

اگه نه، چه زمانی میتونم برم‌ شهرش‌ و ببینمش؟

و اینکه آیا تا سه شنبه همین هفته، ب چیزی که میخام‌ میرسم؟

برای سرگرمیه؟

حس ششم خرافاته

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه من اینطور فکر نمیکنم که خرافات باشه... به هرحال دوس دارم یه جوابی بگیرم

هیچ دلیل علمی ای نداره

پس مجددا خرافاته 

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2738