2733
2734

تو تاپیک های قبلی گفتم دارم میرم مشهد و گفتین براتون دعا کنم امروز دعاهاتونو بردم حرم از امام رضا خواستم همه حاجت روا شیم گفتم این تاپیک رو بزنم ک بگم به یادتون بودم و براتون دعا کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

میشه منن دعا کنی حالا اگر رفتی حرم ک چه بهتر نرفتی هم دعام کنی خوشحال میشم الهی خیر ببینی اسمم حدیث دعا کن بعد ۵ سال عذاب حاجتنو بگیرم این تابستون

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️

خوش به سعادتت کاش ما رو هم بطلیه اما چه میشه کرد حتی برای زیارت امام معصوم هم باید پول داشت تا بتونیم بریم پیشش.

این همه ادم همه جای ایران میرن پول خرج میکنن من فقط میخوام برم زیارتش که اونم حتی خودشم کمک نمیکنه.

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲

تمنا میکنم بزرگوار اگه رفتی دوباره حرم بگو آقا نسیم سادات گفت به مادر پهلو شکسته مون قسمت میدم یه رحمی بکن یه ضمانتی بکن مشکل سیداحمد برطرف بشه و دوباره حکم برگشت به کارش رو تو همون شعبه بزنن بگو آقا خودت میدونی حق و حقیقت چیه خودت همه چیو براش درست کن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2706