2737
2734
عنوان

شوهرم بهم حمله کرد

832 بازدید | 26 پست

امروز سالگرد ازدواجمه،یک ماه پیش شوهرم تو دعوا در آهنی حیاط و محکم کوبید توی کتفم، امروزم دعوام شد با شوهرم.تو حیاط بهم حمله کرد گلومو فشار داد و وحشیانه پرتم کرد تو خونه،خونه مون ویلاییه.بهش گفتم بیچاره ات میکنم اما متاسفانه نه سرخ شدم نه کبود که برم شکایت کنم.شوهرمم دست پیش و گرفته که پس نیوفته خودش قبل از من زنگ زد به مادرشوهرم که زنگ بزن به خونواده این دختر ما میخوایم از هم جدا بشیم!!!مادرشوهرم خیلی ادم خوبیه زنگ زدم از مامانم احوال بپرسم از هیچی خبر نداشت و مادرشوهرم اصلا بهش نگفته بود منتها نمیدونم چیکار کنم !تو  خونواده ی خودم همیشه دعواست و دلم نمیخواد برگردم ! از طرفی شوهرم دیوونه س و پرو! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول دلیل دعوا بگو تا راهنماییت کنم

خونه مونو دزد زده ، همسایه کناریمونم دسمن دارن و مدام سنگ میزنن به خونه شون ترقه بمبی میزنن و ... قرار بود خونه مونو عوض کنیم و عمدا کاری کرد که مالک خونه ای که پیدا کردیم منصرف بشه و نتونیم بریم خونه جدید . منم داشتم داد میزدم که میترسم تو این خونه و ... برای چی لغو کردی قرارداد و؟  که حمله کرد بهم...

2728

چقد رفتار زوج ها وحشیانس خب انسان مگه نیسین خدا عقل و زبون به انسان داده که برای مشکلاتش حرف بزنه و فکر کنه و حلش کنه ن مثله حیوون حمله کنن

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
مشکلتون چیه؟ ضعف نشون نده که دوست نداری جدا بشی، که سواستفاده میکنه ازت

خیلی حالم بده از طرفی خونه بابام نمیخوام برگردم چون اونجا هم تقریبا شرایطش مثل اینجاس ... خیلی از طلاق و تنهایی بعدشم میترسم...اینکه دوباره نتونم ازدواج کنم

چقد رفتار زوج ها وحشیانس خب انسان مگه نیسین خدا عقل و زبون به انسان داده که برای مشکلاتش حرف بزنه و ...

دقیقا بابام هم به ماست گفته زکی ... میدونم بهش بگم هیچ ازم طرفداری نمیکنه و اگر شوهرم بدونه که خونوادم میدونن و هیچ کاری نکردن،اگر بعدش اشتی کردم و موندم پرو تر هم میشه چون میفهمه خونوادم پشتم نیستن

خونوادم قبلا در جریان مشکلاتم قرار دادم گفتن زندگیت به خودت مربوطه دیگه به ما نگو ... خیلی احساس تنهایی میکنم ... در ثانی پولی هم ندارم که برم برای خودم خونه اجاره کنم

2738
خودت بهتر میشناسی ش کمتر باش سرو کله بزن .کمتر لجبازی وزبون درازی کن

عزیزم حرف رو لجبازی نیست شوهرم منو تو خونه ای نگه داشته که امنیت جانی ندارم این منطقه دزد زیاد داره اما براش مهم نیست

دقیقا بابام هم به ماست گفته زکی ... میدونم بهش بگم هیچ ازم طرفداری نمیکنه و اگر شوهرم بدونه که خونوا ...

خب با پدر مادرت حرف بزن بگو بابا تو غیرت نداری دخترت داره زیر دسته یکی کتک میخوره داره عمرش نابود میشه

اگه شما پشتم نباشین اون شوهرم بیشتر و بیشتر عذابم میده و اذیتم میکنه مگه منو از سرراه آوردین که کنارم نیسین

اینجوری باهاشون حرف بزن شاید تاثیر بزاره

با مشاوره هم صحبت کن

امیدوارم دیگه شاهد همچین اتفاقای برای زنان و دختران نباشیم🌸❤️

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
2706