2733
2734
عنوان

افکار منفی داره بهم میگه خودت رو بکش😔،دیگه تحمل هیچی رو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 112 پست
بستگی داره خواسته چی باشه این خواسته من ذهنم داره میگه نمیشه

شما چیکار ب ذهنت داری وقتی این همه انرژی منفی ب خودت منتقل میکنی معلومه ک نمیشه خب یک درصد هم ب شدنش فکر کن بجای خود کشی، خواسته نامعقولیه مگه؟ 

به همون خدایی که اسمش آوردی راهش این نیست. بشین گریه کن.غر بزن.تاپیک بزن...ولی به این چیزا فکر نکن.. ...

نمیخوام زجر بکشم نمیخوام اذیت بشم ،نمیخوام بدون اون باشم😭😔 فقط مرگ واسم حقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا قسم راهش همینه ،اگه بمونم زجر میکشم

عزیزم این افکارت بخاطر افسردگیه

باید تحت نظر روانشناس باشی.یه قدم برا بهتر شدن حالت بردار برو پیش روانشناس‌.

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
2728
نمیخوام زجر بکشم نمیخوام اذیت بشم ،نمیخوام بدون اون باشم😭😔 فقط مرگ واسم حقه

چندسالته خواهری؟ اونم همینقدر ناراحته!

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
مهم نیست دیگه😔 فقط میخوام خلاص شم

خوب خلاص شدی رفتی اون دنیا ، ازت میپرسن وقت بخیر این طرفا ؟ تو که وقت مرگت نرسیده بود چرا اینجا اومدی چرا خودتو کشتی و فرصت زندگی رو از خودت گرفتی چه جوابی به خدا میدی ؟ چی تو دستت داری ؟ خدا فرصت زندگی داده برای رسیدن به خودش نه حواشی

برو سمت خدا ، الان صد بار بگو خدایا منو ببخش ، ذهنت رو سبک زندگیت رو ، افکار و اهدافت رو درست کن تا ادم درست بیاد تو زندگیت

زندگی کلی بالا پایین داره سختی داره اسونی داره این میره اون میاد

همیشه راه حل محور باش

عزیزم این افکارت بخاطر افسردگیه باید تحت روانشناس باشی.یه قدم برا بهتر شدن حالت بردار برو پیش روانش ...

روانشناس نمیخوام گلم فقط یه چیز میخوام اونم مرگ

2738
خوب خلاص شدی رفتی اون دنیا ، ازت میپرسن وقت بخیر این طرفا ؟ تو که وقت مرگت نرسیده بود چرا اینجا اومد ...

این چیزا رو خیلی شنیدم ولی دیگه نه

مهم نیست اون دنیا چی میشه

فقط یه چیزی بگم و برم

کسب که خودکشی میکنه تا زمانی که خدا عمرش رو تعیین کرده با همون عذاب و شدید تر میمونه و این نیست خودت و بکشی دردات تموم شه, 

بعد اینکه بجای افکار منفی, شروع به تلاش کن و خودتو ضعیف نشون نده و قوی باش و محکم بزن تو دهن افکار منفی

همه یه روزی امتحان میشن, امیدوارم از امتحانت موفق بیای بیرون

برای سلامتی امام زمان صلوات
فقط یه چیزی بگم و برم کسب که خودکشی میکنه تا زمانی که خدا عمرش رو تعیین کرده با همون عذاب و شدید تر ...

میدونم میرم جهنم ولی جهنم بهتره واسم ،بهتر از اینکه که افکار منفی دارم ولی شاید افکار منفی نیست واقعا نمیشه

این چیزا رو خیلی شنیدم ولی دیگه نه مهم نیست اون دنیا چی میشه

خیلی هم مهمه چون ابدیه چون راه نجات نداری اونجا راه دررو نداری

تو میری و حق زندگی رو ، تجربه با ادم جدید و جنتلمن رو از خودت میگیری و اون طرف راست راست راه میره زندگی میکنه سراغ یکی دیگه میره به تو هم میخنده ... کی میبازه ؟ تو 

به خودت بیا ، برو دنبال خوشبختی 

2706