2726

خیلی خسته شدم من آدمی نیستم که تلاش کنم واسه رسیدن به آرزو هام ،نای هیچی ندارم ،ذهنم پر شده از نشدن ها ،اینکه نکنه دروغ باشه ، دارم دیونه میشم ،روحم جسمم مریضه حال دلمم خوب نیست اونقدر افکار منفی دارم که بهم میگه خودکشی کن ،راهی هم واسم نمونده ،من نمیخوام تلاش کنم بعد بهش نرسم ،دوست هم ندارم باشم ولی اون نباشه ، تنها راه هست ،حداقل دیگه نیستم زجر بکشم ،ذهنم خراب بشه😔😭 امشب میخوام خودم رو خلاص کنم😔😭 فقط یه سم میخورم و زندگیم به پایان میرسه ، بعضی ها بهم میگن تلاش کن بهش برس ولی من باور نمیکنم که بشه😔😭 دیگه همه چیز تمومه واسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پاشو خودت جمع کن دختر خوب خودم بکشم یعنی چی!!!

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
بخدا قسم راهش همینه ،اگه بمونم زجر میکشم

به همون خدایی که اسمش آوردی راهش این نیست. بشین گریه کن.غر بزن.تاپیک بزن...ولی به این چیزا فکر نکن...

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2706