2297
2330

خیلی خسته شدم من آدمی نیستم که تلاش کنم واسه رسیدن به آرزو هام ،نای هیچی ندارم ،ذهنم پر شده از نشدن ها ،اینکه نکنه دروغ باشه ، دارم دیونه میشم ،روحم جسمم مریضه حال دلمم خوب نیست اونقدر افکار منفی دارم که بهم میگه خودکشی کن ،راهی هم واسم نمونده ،من نمیخوام تلاش کنم بعد بهش نرسم ،دوست هم ندارم باشم ولی اون نباشه ، تنها راه هست ،حداقل دیگه نیستم زجر بکشم ،ذهنم خراب بشه😔😭 امشب میخوام خودم رو خلاص کنم😔😭 فقط یه سم میخورم و زندگیم به پایان میرسه ، بعضی ها بهم میگن تلاش کن بهش برس ولی من باور نمیکنم که بشه😔😭 دیگه همه چیز تمومه واسم

میشه واسه رسیدن به عشقم یه صلوات بفرستید ممنون😍❤️🥺

نزدیک موعد پریودیته؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(آرمی) اسمتونو تو تاپیک زیربنویسین🥰تا براتون حدیث کساء بخونم🌺 هرموقع بخونمش تاپیکو قفل میکنم  که دیگه کسی اسم ننویسه شرمنده شم. https://www.ninisite.com/discussion/topic/8516321/%d8%a7%d9%85%d8%b4%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%85-%d8%ad%d8%af%db%8c%d8%ab-%da%a9%d8%b3%d8%a7-%d8%a8%d8%ae%d9%88%d9%86%d9%85-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%a8%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c%d8%af-%d8%ae%d9%88%d8%b4%d8%ad%d8%a7%d9%84-%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%93%d9%82%d8%a7-%d9%87%d8%b1%da%a9%db%8c-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
بزن تو دهن افکار منفی مزخرف

افکار منفی با شرایطی که من دارم حق داره ،چون واقعیت هست،منم به عشقم نمیرسم

پاشو خودت جمع کن دختر خوب خودم بکشم یعنی چی!!!

آنکه از دشمن برای من خبر آورده بود/پیشِ دشمن هم یقینا غیبتم را کرده بود/بارها رویِ رفیقانم قسم خوردم ولی/آن رفیقی که زمینم زد نمک پرورده بود/ دو نفر رو هیچوقت نمی بخشم ☝️ اونی که پشت سرم حرف زد ✌اونی که حرفش باور کرد
افکار منفی رو کتار بذار هیچ چیز بدون تلاش بدست نمیاد، تلاش کن واسه خواسته هات

بستگی داره خواسته چی باشه این خواسته من ذهنم داره میگه نمیشه

بخدا قسم راهش همینه ،اگه بمونم زجر میکشم

به همون خدایی که اسمش آوردی راهش این نیست. بشین گریه کن.غر بزن.تاپیک بزن...ولی به این چیزا فکر نکن...

آنکه از دشمن برای من خبر آورده بود/پیشِ دشمن هم یقینا غیبتم را کرده بود/بارها رویِ رفیقانم قسم خوردم ولی/آن رفیقی که زمینم زد نمک پرورده بود/ دو نفر رو هیچوقت نمی بخشم ☝️ اونی که پشت سرم حرف زد ✌اونی که حرفش باور کرد
بستگی داره خواسته چی باشه این خواسته من ذهنم داره میگه نمیشه

شما چیکار ب ذهنت داری وقتی این همه انرژی منفی ب خودت منتقل میکنی معلومه ک نمیشه خب یک درصد هم ب شدنش فکر کن بجای خود کشی، خواسته نامعقولیه مگه؟ 

به همون خدایی که اسمش آوردی راهش این نیست. بشین گریه کن.غر بزن.تاپیک بزن...ولی به این چیزا فکر نکن.. ...

نمیخوام زجر بکشم نمیخوام اذیت بشم ،نمیخوام بدون اون باشم😭😔 فقط مرگ واسم حقه

شما چیکار ب ذهنت داری وقتی این همه انرژی منفی ب خودت منتقل میکنی معلومه ک نمیشه خب یک درصد هم ب شدنش ...

خواسته های نامعقول چیه؟؟؟

بخدا قسم راهش همینه ،اگه بمونم زجر میکشم

عزیزم این افکارت بخاطر افسردگیه

باید تحت نظر روانشناس باشی.یه قدم برا بهتر شدن حالت بردار برو پیش روانشناس‌.

یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:                                          "وَ لَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّكَ يَضِيقُ صَدْرُكَ يَقولونَ" ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فک کن اون لحظه هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه:)

یه دکتر برو 

این عشق ن عشق بعدی 

برای کسی بمیر که برات تب کنه

لا اله الّا اللّه🌸😘.💖خدا جون رهام نکن💖‌.اگه مضطربی سوره عصر زیاد بخون صبرو تحملت زیاد میشه‌.اتفاق خوب واست افتاد بیتابی نکن خودت یادت میره شادیش تو دل دشمنات مینونه.اتفاق خوبی واست افتاد فخر فروشی نکن دوستاتم دشمنت میشن‌.برنامه ریزی خدا از ما دقیقتره نعمتایی که بهت میده رو بقاب.سختیام تحمل کن مصلحته