2328
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا برای فروش و خرید خونه جدید برای من بخون خیلی محتاجم آرزو هستم 

اَلسَّلٰامُ عَلَیْکَ یٰا اَبٰا عَبْدِ اللهِ ، وَعَلَى الْاَرْوٰاحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنٰائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهٰارُ ، وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیٰارَتِکُمْ ، اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَیْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَیْن🖤🌸🥀💚
2051

وانیا به نیت قبولیم در دانشگاه فرهنگیان🌹🙏🏻

آرزو به نیت حل شدن مشکلاتش و آرامشش🙏🏻🌹

هر کسی خواست بهم بگه تا براش سوره قدر بخونم.در ازاش اگر دوست داشتید برام دعای خیر کنید.(مخصوصاً قبولیم)

فرستادم برا حاجتم بخون

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام کردی بهم بگو دعات کنم عزیزم😍😍♥️♥️اگر دنبال راهی برای برطرف شدن بیماری هستی تاپیک ختم معجزه اسامو بخون اگر مفید بود دعام کن❤

تشکر♥️ خدا هوامو داشته باشه

من به خواب کربلا هم راضیم !!                   یا حسین مددی                         یعنی اگه ازدواج کنیم دیگه وقتی مهمون میادنمیتونیم بریم تو اتاقمون قایم بشیم؟                    مادر بزرگـم همیـشه میـگفت: ننـه آدم اول بایـد خودش گرون بـاشـه بـعد خونـه و ماشـینش!!                  گیرم عـذرخواهـی کردی بـخاطر حرفـی کـه زدی☻‌‌‌ بـا ذاتـی که آشـکار کردی چـه مـی کنـی⚘                             مـن نمیـخام زنـده بـمونم میــخام زنـدگـی کنــم✎               آبـــی تـر از آنـم کــه بـی رنــگ بـمیرم❥

هم صلوات واست یمفرسم هم سه تا توحید تو هم دعام کنم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

به نیت برگشت عشقت یک تسبیح صلوات میفرستم فقط برای من بخون مشکل فروش خونمون حل شه آرزو هستم

اَلسَّلٰامُ عَلَیْکَ یٰا اَبٰا عَبْدِ اللهِ ، وَعَلَى الْاَرْوٰاحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنٰائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهٰارُ ، وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیٰارَتِکُمْ ، اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَیْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَیْن🖤🌸🥀💚