2726
عنوان

حیف من 🤕

138 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

من آدم خیلی خلاقی هستم تو نوشتن داستانای تخیلی و ترسناک خیلی استعداد دارم 

اما حیف هیشکی ابن ژانرا رو دوست نداره همه عشفولانه میپسندم(با چاشنی خیانت و کلی کثافت کاری جنسی)

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

نه اتفاقا اگه خفن باشه خیلی طرفدار داره برو درمورد خالق هری پاتر سرچ کن انگیزه میشه برات

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی گفته الا بیشتریا اینجور ژانرا رو دوست دارن

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2728
اتفاقا خیلی طرفدار داره

بین هم نسلای خودم زیاد طرفدار نداره...

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
من خودم عاشق رمانای تخیلیم😍

اع یه مشتری پیدا کردم 😂

نه اتفاقا اگه خفن باشه خیلی طرفدار داره برو درمورد خالق هری پاتر سرچ کن انگیزه میشه برات

جی کی رولینگ که عشق منه 😍