2733
2734
عنوان

کنکوری های امسال بیایین

161 بازدید | 20 پست

سلام من تازهه بعد کلی گشتن اینجاا عضو شدم😍

اومدم بهتون بگم پارسال این موقع داشتم از ترس سکته میکردم از استزس از ایتک چی قراره بشه اما من تونستم موفق شدم الان دارم رویاهامو زندگی میکنم‌اومدم بگم ناراحت نباشین مطمئن باشین موفق میشینن

اگه میخوای کنکور انسانی رو دورقمی بشی😎من اینجام
خیلی دوستت بهم امید داد همین الان ناراحت بودم و بی انگیزه چون فکر میکردم نمیتونم

میتونیییی عزیزم چراااا نتونییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی انگیزه شدم حس میکنم سوالات کنکور خیلی سخته هرچی بدوم نمیشه خسته شدم از بس نشده

خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن💕.              الهم عجل لولیک فرج🤲
2731
بی انگیزه شدم حس میکنم سوالات کنکور خیلی سخته هرچی بدوم نمیشه خسته شدم از بس نشده

شاید به اندازه کافی زمان نزاشتی واسه هدفت

شاید به اندازه کافی زمان نزاشتی واسه هدفت

اره ، من از تیر تا بهمن ۹ ۱۰ ساعت میخونم خوبم پیش رفتم اما به اسفند که رسید شد ۴ ۵ ساعت بعدشم دیگه خسته شدم انگار مغزم خسته شد دیگه نمیکشید

اره ، من از تیر تا بهمن ۹ ۱۰ ساعت میخونم خوبم پیش رفتم اما به اسفند که رسید شد ۴ ۵ ساعت بعدشم دیگه خ ...

حق داشتی...بازم وقت هست خیالت راحت

حق داشتی...بازم وقت هست خیالت راحت

چی کار کنم ذهنم خسته نشه 

اگه بخوام دوباره شروع کنم از کی شروع کنم که مثل قبل اینطوری خسته نشم

2738
چی کار کنم ذهنم خسته نشه  اگه بخوام دوباره شروع کنم از کی شروع کنم که مثل قبل اینطوری خسته نشم

خب بیین هدفتو بگو چه رشته چه دانشگاه

بگو چندسالته

سلام من کنکوری 1402 هستم و رشتم تجربیه . دهم و یازدهم میخوام تابستون با آزمون های قلم چی شروع کنم ولی اصلا بازدهیم هر روز  کمتر و کمتر میشه و تعداد تست هام هر روز پایین تر میان . ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام من کنکوری 1402 هستم و رشتم تجربیه . دهم و یازدهم میخوام تابستون با آزمون های قلم چی شروع کنم ول ...

خب انگیزتو از دست میدی واسه همینه صبح ها سعی کن زود بیدار بشی اینجوری زمان بیشتری داری وسط هر ۵۰تا تست به خود نیم ساعت زمان بده 

چی کار کنم ذهنم خسته نشه  اگه بخوام دوباره شروع کنم از کی شروع کنم که مثل قبل اینطوری خسته نشم

شمارمو بدم بیای واتساپ؟

2706