2737
2734

سلام بچه ها یه خاستگار دارم چند باره الان میان خاستگاری خیلیم هم خودش خوبه هم خونوادش کار و خونه و درامد خوب همرو داره قیافشم خوبه از نظر اخلاقیم خیلییییییییییی خوبه از بچگی رفت و امد خونوادگی داریم ولی ی مشکل داره 

اونم این که قدش یکم  کوتاههه حدود 172 اینا 

البته من خودم 162ام حالا موندم چیکار کنم نظر شما چیههه در کل خودم ازش خوشم میاد ولی🥲💔

تفاوت قدیمون یجوریع که یه وجب شاید ازش کوتاه تر باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ما هم قدیم اصلا هم مشکلی نداریم خدایی ۱۰ سانت اختلاف قد کمه؟

خدایی به چه چیزای بی اهمیتی حساسیت نشون میدین

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
یه مقدار خاک بردار بریز رو سرت

😂😂😂چراااا

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
2738

ببین من خودم تو این شرایط نیستم پس نمی تونم بگم اره قبول کن ولی یه کم در مورد قد منطقی باشید کلا مردهای ایرانی ووزن های ایرانی بلند نیستند متوسط قد مرد ایرانی 171 هست 

دیگه داریم تو خیابون می بینیم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بهم میخورید دیه 10 سانت کوتاه تری خوبه دیه

ولی من خودم بودم قبول نمیکردم 170 هستم

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)

فک کردم خودت 180

گرفتی عزیزم؟؟خب خوبه بهت میخوره دیگه درضمن اوشون کوتاه نیس کاملا نرماله

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
2706