2726
عنوان

اقا من قبل ازدواج کاری کردم و الان خونمون به هم نخورده

| مشاهده متن کامل بحث + 2976 بازدید | 76 پست
الان خانواده ها هم ناراضی هستن اینم خودش یه دردسر ولی دختره خودش میخواد بدون بچه من  میگم شاید ...

شما که عین خیالت نیست راهت را می گیری میری این وسط دختر هست که ضرر کرده پس بهتره مسولیت قبول کنید و ازدواج کنید ولی بچه دار نشید نگران نباش با زن جماعت مهربان و با احترام باشی بدون بچه تا آخر عمر باهات هست برعکس آقایان 

فقط خدا ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طلبکار نیستم میگم نمیتونیم هیچ کاری کنیم اخه میگید که قبل بچه دار شدن فکر کنید 😐 خب اگه بچه داشت ...

خودت بچه نمیخای؟

ازدواج بدون بچه خیلی سست و ناپایدار ه

نظر اون خانم هم ممکنه بعدها عوض بشه الان بیچاره چاره ای نداره

میگه شوهر کنم طلاق بگیرم بهتره 

2728
خب همین مشکل اینه که من برم اون دیونه میشه از فکر اگه بگیرمش بچه دارشه و مریض باز یه داستان تا اخر ع ...

هرکی خربزه میخوره پالرزشم میشینه لابد میخای ولش کنی بگی بخاطر خودته ک بعدا زجر نکشی

میشه دقیقا جواب ازمایش رو بزارید😉

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
احتمالا ازش بچه داری درسته؟یه کم برای نطرسنجی دیر نیست عزیزم؟

اسی مرده ها😂

منم نفهمیدم از کامنا متوجه شدم

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
اسی مرده ها😂 منم نفهمیدم از کامنا متوجه شدم

۴نفرم توزندگیشن،الان چجوری فقط بفکر یکیشونه؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

اگه هر دو تا مینور هستید بچه هاتون احتمال داره ۵۰ درصد سالم باشن و ۵۰ درصد بیمار

خانم وقتی تازه باردار شده آزمایش میده اگه بچه سالم باشه نگه ش میدادید اگه بیمار بود سقط

یه مقدار اطلاعات پزشکیتون رو بالا ببرید

خب همین مشکل اینه که من برم اون دیونه میشه از فکر اگه بگیرمش بچه دارشه و مریض باز یه داستان تا اخر ع ...

بگیرش و بچه دار نشو برو فرزندی نا مردی نکن دنیا تاوان داره

فقط خدا ❤️❤️❤️

ببین علم پزشکی تا اون حد پیشرفته اس که تو ماه هارم پنجم یه ازمایش میگیرن و تشخیص میده بچتون ماژوره یانه ...ولی باز به هر حال سختش خواهد بود همسرتون چون خون از دست میده ولی بنظرم اگه همو زیاد دوست دارین ارزششو داره حتما با یه پزشک مشاوره کنید

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
اره میترسم بگیره نظرش عوض شه طلاق بگیره اونم هست که دیگه من گذفنار میشم چی بگم بستگی به اونم داره فع ...

دختر عموم و شوهرش خونشون نخورد..الان ۳ بچه سالم دارن...دوباره پسرعموم و خانومش بازم خونشون نخورد همدیگه رو دوس داشتن الان ۳ تا بچه سقط کردن گفتن مشکل دارن ...ولی زیر نظر دکتره..دکتره بهشون امید داده مث اینکه

2706