2737
2734
عنوان

برای ۱۰۰ نفر سوره نصر میخونم💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 120 پست
میشه برای مادرم هم بخونی مریضه 😞 براتون میخونم منم دوباره 

چشم🙏🏻🥺

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دلم شکسته خواستگارم پس زده بعد ۳سال دانشگاهم قبول نشدم خیلی قلبم شکسته

❤عضو گروه قرمز❤ وزن اولیه ۸۹.۵۰۰>>>هدف اول ۲۶آبان ۸۵.۵۰۰کیلو >>>هدف دوم ۲۶ آذر۸۱.۵کیلو شب یلدا🍉🍉🍉🍗🥩🥜🍟>>هدف سوم ۲۶ دی ۷۸کیلو>>>هدف چهارم ۲۶بهمن ۷۴کیلو>>>هدف پنجم ۲۹اسفند ۷۰.۵۰۰عید😍🍭🦋🌹بریم بترکونیم🧗‍♀️🤾‍♀️🧘🏼‍♀️
@اعتصامی     @درمسیرخدا     @مائده6525221     @شولا۹۹   ...

خیلی ممنونم منم برای شما و دوست عزیزم ایت الکرسی میخونم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738

وانیا به نیت قبولیم در دانشگاه فرهنگیان

آرزو به نیت رفع شدن مشکلاتش 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2706