2726
عنوان

برای ۱۰۰ نفر سوره نصر میخونم💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به نیت مادر شدن خودم چغور ،،سلامتی مادرم فاطمه 

سامان گرفتن برادرم رضا دستت درد نکنه خدا دلت شاد کنه

خدایا مرا آن ده که آن به❤ بار الها به تو پناه اورده ام💚💚

عزیزم اسم خودم فاطمه هست و اسم جاریم مدینه 

۱۲سال منتظرم دعام کن امسال آخرین سال انتظارم باشه و نی نی بیاد تو دلم انشاالله حاجت روا بشی 🙏🙏🙏

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

انشالله که بحق نیت پاکت حاجت روابشی واسه من خیلی دعا کن که زایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم باشه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

سلام عزیزم ممنونم التماس دعا 

منم براتون خوندم 

لطفا برای دوستام هم بخون ممنون 

@نازنین1372    

@zeinab81۸۵    

@سارای1400    

@الماس1400    

@گچک_کرمانج    

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
حاجتت روابط ممنون میشم برا محمد متین زهرا مطهره سمیه علیرضا بخونید . منم براتون پنج بار خوندم به آ ...

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

واسه مامانم دعاکن یه تهمت ناروابهش زدن چندروزدیگه دادگاهشه براخواهرمم دعا کن که مشکلش حل بشه زودتربتونه به حقش برسه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706