2726

دوریان گری ۲۰۰۹؟

کتابش بسیار فلسفی تر و آموزنده تره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره، چه جالب کتابم داره تو خوشت اومد؟

بله کتابش با عنوان «تصویر دوریان گری» نوشته اسکار وایلد موجوده. 

هردو رو دوست داشتم چون منو وادار به تفکر کرد.

البته کتاب و فیلمش تا حدود زیادی متفاوت هستن و فیلمش یه اثر اقتباسیه. مهم ترین تفاوتش همون صحنه های جنسی آبرو ریز بود😂⁦🚶🏼‍♀️⁩

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
بله کتابش با عنوان «تصویر دوریان گری» نوشته اسکار وایلد موجوده.  هردو رو دوست داشتم چون منو وا ...

😂من تو کل فیلم به این فکر می‌کردم که این پسره زیادم خوشگل نیست این کارا رو می‌کنه  البته موهاش خیلی قشنگ بودن

😂من تو کل فیلم به این فکر می‌کردم که این پسره زیادم خوشگل نیست این کارا رو می‌کنه    البت ...

درباره کراش من درست حرف بزن😬

بن بارنز خیلی خوبه که

ولی تو کتابش دوریان موی طلایی و ‌چشم آبی داره