2726
عنوان

سلام سلام دانش آموز ا دانشجوها

62 بازدید | 8 پست

یکم بگین از حالو هواتون....

چه خبر  

چه میکنین 

کنکوریهای ۴۰۳چقد درس میخونین؟؟

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊

1402 که الان مهم تره

چرا گفتی 403؟😅

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)

من کنکوریه ۴۰۲ هستم

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تابستونی ک بیبی صبرانه منتظرش بودم و هزاااار تا برنامه واسش چیده بودم...(باشگاه،گیتار،رفیق بازی...)با عن تربن حالت ممکن داره میگذره :)

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  
2728
1402 که الان مهم تره چرا گفتی 403؟😅

خبببببببب همینطوری😁😁😁

به نظرتون ۴۰۳ چجوری میشه؟؟

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊
خبببببببب همینطوری😁😁😁 به نظرتون ۴۰۳ چجوری میشه؟؟

ااز لحاظ تاثیر معدل و عمومی؟

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
ااز لحاظ تاثیر معدل و عمومی؟

از همه نظر😁

سخت میشه یا آسون اینطوری؟ 

از همه نظر😁 سخت میشه یا آسون اینطوری؟ 

سختی و اسونی که برا همس ولی با توجه به چیزی که سنجش امسال گرفت دیه مثل 99 1400 یه درس رو خیلی سخت نمیدن 

و این شکلی که سوالا طرح کردن حذف بخشی از مطالب به ضرر بچه هاس

کنکور اسون در حد 98 تکرار نمیشه 

عمومی هم بعید میدونم بتونن حذف کنن