2733
2734
عنوان

دزدی خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 48 پست

عزیزم میدونم فقط جواب میخوای، ولی خواهرانه نصیحت میکنم که اول به اخرش فکر کن بعد مطمینی انجام بده، از رو عصبانیت کاری نکن، اخرش همه چیز از هم میپاشه احتمالا، اگه برات مهم نیست و میدونی انجام بده

زنگ بزن کلانتری بیاد یه صورت جلسه بنویسه بگو موقع قهر چندتا وسیله از خونمون کم شده بعد فاکتور وسیله رونگه دار بروخونه اونا بگو وسایلم اینجاس

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونید ازشون پس بگیرین اگه به دردتون میخوره 

اگه ندادن شکایت کنین 

کارتن یا چیزی از وسیله ها دارین که بشه ثابت کرد مال شماست

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2731
لطفا فقط سوالم رو پاسخ بدید اول باید برم دفتر خدمات قضایی یا ۱۱۰ زنگ بزنم بعد برم خدمات قضایی

نه عزیزم به خاطر چهار تا ظرف  شکایت فایده نداره برو خونشون چند تا ظرف های کهنه دیگه ات را هم ببر بده بهشون و بگو این ها را هم لازم ندارم بر دارید ثواب داره به نیازمندان کمک کردن

فقط خدا ❤️❤️❤️
اگه میتونید ازشون پس بگیرین اگه به دردتون میخوره  اگه ندادن شکایت کنین  کارتن یا چی ...

گلم سوالم این هست اول دفتر خدمات قضایی باید برم یا ۱۱۰ ببرم در خونه شون

قطعا میتونم اثبات کنم که میخوام شکایت کنم

ماهرخ هستم 

عزیزم اول فکر کن ببین میتونی ثابت کنی دزدی شده؟

آخه بدون مدرک که نمیشه

حداقل با گوشیت فیلم بگیر که داری بهشون میگی وسیله ما رو‌بدون اجازه بردین از خونمون و اونا بگن آره بردیم و …

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
2738

آخه چطوری میخوای ثابت کنی 

اگه بگه منم از اینا خریدم چی میخوای بگی؟

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
زنگ بزن کلانتری بیاد یه صورت جلسه بنویسه بگو موقع قهر چندتا وسیله از خونمون کم شده بعد فاکتور وسیله ...

اهان یعنی اول ۱۱۰ زنگ بزنم بعد صورت جلسه برم دفتر قضایی؟ چون پلیس دقیق بهم نگفت درست حسابی جواب نمیدن که

ماهرخ هستم 
گلم سوالم این هست اول دفتر خدمات قضایی باید برم یا ۱۱۰ ببرم در خونه شون قطعا میتونم اثبات کنم که می ...

ببخشید اطلاع ندارم عزیزم 

ولی فکر کنم اول پلیس 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

چطوری با همچین خانواده ای کنار میای و زندگی میکنی 🤦‍♀️

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2706