2703
2553
عنوان

خانوما آقایون بیاین یه چیزی بگم😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مزاحم نشید خب کاردارن اقایون😂

به نام خداوند رنگین کمان!:)🖤🌈🕊  بچه ها نخندینا!:)🖤🎤    بارون اومدو یادم داد!:)🖤🌧🕊 به مامان چیزی نگو!:)🖤🕊      بچه ها ناموسا کمک!:)🖤🖐🏻🕊                                              نه می بخشیم نه فراموش میکنیم🖐🏻🖤🕊                                   فاقد اعصاب!!!!!                                                            این کابری دست چند نفره! 
2720
تازه میگن توهرتاپیکی تگم نکید من سرم شلوغه نمیتونم رسیدگی کنم خدایا چرا منقرض نمیکنی این موجودات از ...

آرهههه لعنتتیییی😂

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 
وا زنا همه خراب نیستن

مگه من گفتم همه؟؟؟؟!!!

گفتم زن های خونه خراب کن هم داریم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
بپرسسسسسس وات د فاززز   بعد جوابشو بهم بگو   با تشکر:/

چش 😐😂 ولی الان خونه نیست رفته با دوستاش سفررر ،😬😬😬😬😬😬😬😬😑😑(حسودیم میشه) اومد میپرسم بت خبر میدم

تیکر امتحانای ترممه🥴😂
2714
تازه میگن توهرتاپیکی تگم نکید من سرم شلوغه نمیتونم رسیدگی کنم خدایا چرا منقرض نمیکنی این موجودات از ...

😂😂

به نام خداوند رنگین کمان!:)🖤🌈🕊  بچه ها نخندینا!:)🖤🎤    بارون اومدو یادم داد!:)🖤🌧🕊 به مامان چیزی نگو!:)🖤🕊      بچه ها ناموسا کمک!:)🖤🖐🏻🕊                                              نه می بخشیم نه فراموش میکنیم🖐🏻🖤🕊                                   فاقد اعصاب!!!!!                                                            این کابری دست چند نفره! 
چش 😐😂 ولی الان خونه نیست رفته با دوستاش سفررر ،😬😬😬😬😬😬😬😬😑😑(حسودیم میشه) اومد میپرسم بت خب ...

مدیونی داره هاااا یادت نره 

خوش بحال پسرا انقدر ازاد تشریف دارن:/

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 
مدیونی داره هاااا یادت نره   خوش بحال پسرا انقدر ازاد تشریف دارن:/

پسر است دیگر

2706