2328
2298

امروز صبحح یه کاربری دیدم اقا بود امضاش زده بود درخواست دوستی ندین😑

خدایاا منو از صحنه ی  روزگار محو کن. 

الهیی امین😂😂😂😂

خدایـــا... :)همہ‌ۍنعمتــ هایت‌یڪ‌طرف؛نعمت‌اشڪِ‌برحسینـت،یڪ‌طـرف!!!🖤 یا حسین شهید🖤

امین

منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

اقایون نی نی سایت بچه های ۱۰ ۱۱ ساله اند

زیاد جدی نگیر😂😂

گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی   حال ما خوب خراب است به آن دست نزن...♡  آی ام شیوا♡    حس ششم ام سوال بپرسید جواب میدم♡
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

درکش میکنم زن های خونه خراب کن هم داریم

منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
مرسییی😐

😂

خب مزاحمت ایجاد نکنید دیگه😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خوب توهم نده

من  مگه مرز  دارم ددخواست بدم به اقا؟:/

بخدا هنوز جواب پیام  رفیقام حال نداشتم بدم

خدایـــا... :)همہ‌ۍنعمتــ هایت‌یڪ‌طرف؛نعمت‌اشڪِ‌برحسینـت،یڪ‌طـرف!!!🖤 یا حسین شهید🖤

تازه میگن توهرتاپیکی تگم نکید من سرم شلوغه نمیتونم رسیدگی کنم

خدایا چرا منقرض نمیکنی این موجودات از خود راضیو

حالاانگار ما کشته مردشونیم اه چندشا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که بعد 4سال معجزه کردی ...چون باردارشدنم واقعا یه معجزه بود تو اوج ناامیدی که دارو خوردم برای بارداری اما زد ۸تا کیست بزرگ اوردم وتو بیمارستان بدلیل OHSS بستری شدم خیلی اتفاقی ازمایش بتا گرفتنو مثبت شد..هرچی درد تو بدنم داشتم فراموش کردم..برای همین همیشه منتظرا و اقدامی هارو دعا میکنم شمام اگه امضامو میخونی دعاشون کن چون خودم ۴سال تمام منتظر بودم میدونم چقدر سخته وباید بهشون بگم هیچوقت ناامید نشین چون دکترم منو رسما جواب کرد که هرکسی نمیتونه درمانم کنه و سخت باردارمیشم.. اما الان چی؟ الان دارم برای دخترنازم که تو دلمه لباسای خوشگل میخرم😊 فقط توروخدا دعا کنید که سالم بغلم برسه چون عفونت شدید دارم که رفع نمیشه..😔

مزاحم نشید خب کاردارن اقایون😂

عه خودم!😐 خب از خودم بگم😁ی دختر بسیار عجول😐👐🏻عاشق خرید و بیرون رفتن🥺عاچق فیلم🤪کمی هم شیطون هستم🤭🙈اهل عشقو حال🤪🤭رنگ بنفش و ابی دوس😍پاکدامنم😂پاکِ پااااک😁😂اهل خانواده😍🌹درسمم خوبه😎نا مرتب هستم😐😒عکاسی دوس دالممممم😍😁❤🌹دارم زبان انگلیسی و فرانسوی میخونممممم😎😍😁مهمونی دوست دالم🤪و ب دختر بودنمم افتخار میکنممممممم😍😍❤فردی اجتماعی هستم و با همه راحتم ولی ن ب چشم...بخدا من با همه راحتم ولی....خو ولش😐💔😂خلاصهههههه دیگه یادم نمیاد اهاااا راستی خیلی کنجکاو هستمممم خیـــــــــــــــلی🙈🤭😂خلاصه دیگه واقعا یادم نمیاد🤐🥺😂یک عدد مهر ماهی🧡بی احترامی نکنید لطفا که بی احترامی میکنم.😊این کاربری دست چند نفره! 
تازه میگن توهرتاپیکی تگم نکید من سرم شلوغه نمیتونم رسیدگی کنم خدایا چرا منقرض نمیکنی این موجودات از ...

آرهههه لعنتتیییی😂