2737
2734
عنوان

واقعا خیلی باعث تعجبم شد ...

76 بازدید | 5 پست

و خب از طرفی هم ناراحتی ... چند روز پیش طبق سال های گذشته که دیدم تو نی نی سایت تاپیک میزدن که عکس از داخل یخچالتون بذارید ،،، منم همچین تاپیکی زدم ...

توی سالهای قبل ، بشدت استقبال میشد از این تاپیک ، همه میگفتن و می‌خندیدن... از هم ایده می‌گرتن، از نحوه چیدمان داخل یخچال ،، خوراکی هایی که داشتن و کلا ی تاپیک فان بود و کلی جلو می‌رفت 

ولی دقیقا برعکس شده ،،، هیچ انگیزه ای نداشتن برا گذاشتن عکس یخچال و تازه شاکی هم میشدن که چرا این تاپیک رو زدی ....

خیلی اون لحظه ب فکر رفتم که چقد آدمها بی انگیزه شدنه و خب یخچال ها هم حتما خیلی کم توش چیزی هست که اینقد عصبی شدن ...

خلاصه که دعا کنیم برای حال خوب 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مدل تاپیکت اصلا هیچ وقت حال خوب رو منتقل نمیکنه که قبلا وچه الان تازه به نظرم زشت و بعنی هم هست چرا باید  عکس محتویات یخچالمون رو برای بقیه بفرستیم ببینن؟ 

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
2728
این مدل تاپیکت اصلا هیچ وقت حال خوب رو منتقل نمیکنه که قبلا وچه الان تازه به نظرم زشت و بعنی هم هست ...

حرفی با شما ندارم 

از طرز حرف زدنت شخصبتت کاملا مشخصه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔