2726
عنوان

چرا دنیا نا عادلانه س ؟

308 بازدید | 22 پست

چرا این دنیا انقدر ناعادلانه س ؟ واقعا چراا؟

یکی که از اول خوشبخت بوده تا پدر و مادر خوب داشته ، هر وسیله ای ک ک خاسته از بچگی براش فراهم بوده   برادرای خوب داشته  همچیش فراهم بوده

بزرگ ام میشه با یه ادم درست ازدواج میکنه !

ولی اونیکی ک از بچگی همچیش فراهم نبوده قیافش ام خوب نبوده

بزرگ ام میشع مریض میشه هیچ ادم درس حسابیم نمیاد بگیرتش

و مشکلاتش همینطوری هس و حسرتاش مثل حسرت یدونه محبت شنیدن از جنس مخالف ک چون زشته و فقیر کسی سمتش نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همانا ما انسان را در رنج و زحمت آفریدیم. لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ فِي كَبَدٍ هممون مشک ...

الان شما چه مشکلی داری 

بعدشم فرقه بین کسی که مشکلش سختی درسای دانشگاشه با کسی ک حسرت چیزای معمولی رو داره

من ترجیح میدم آدم دومی باشم، آدم اولی هیچ تلاشی هیچ انگیزه ای هیچ ماجراجویی نداشته،اما آدم دومی می‌تونه تو این شرایط کاری کنه که همه بهش افتخار کنند.

تلاش،نا امیدی، زجر،هدف و زندگی پر ماجراجو،خودش یه نعمته اگر خار نداشت اگر بی غم بود،زندگی ،عشق،اسارت همه بی معنا بود.🥀

الان شما چه مشکلی داری  بعدشم فرقه بین کسی که مشکلش سختی درسای دانشگاشه با کسی ک حسرت چیزای مع ...

مشکل من درس ودانشگاه نیست مشکل من خیلی بزرگتر ازاین حرفاست که هرکسی تحمل وطاقتشو نداره 

به والله منم درک نکردم آخه چرا باید یکی خوشگل باشه جوری که انگار حوری بهشتیه بعد یکی خیلی خیلی زشت باشه؟؟؟؟الان حمله میکنن و میگن هیچ مخلوق خدایی زشت نیست!!!!!!یا معیار های زشتی و زیبایی فرق داره!!!!!!چرا یکی باید تو بچگی جایی به دنیا بیاد که داعش سرشو ببره یکی فرزند پادشاه اسپانیا به دنیا بیاد؟؟؟؟خدایا نا شکری نمیکنم و تا ابد بابت داشته هام ممنونم میدونم همه چیزایی که به من دادی از سرم هم زیادیه ولی واقعا بعضی چیزا تو ذهن و عقل من با هم جور در نمیاد...

2706