2703
2553

ی نگاه میکنه ب شوهرم دیگه کلا منو نمیبینه

دخترمو میگم

مامانا درک میکنن چی میگم

عکس دخترم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

عکس رو ندیدم اما خدا برات حفظش کنه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کو عکسش

لطفاً برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستی😘⁦❤️⁩ تاریخ شروع رژیم 21خرداد ،وزن اول82وزن فعلی65😍🥰هدف65🥳من با کم کردن وزنم باردار میشم و نیازی به روش های کمک باروری ندارم🤰
2714
😂😂😂اومدم خانم ها رو سوا کنم از هم گیس وگیس کشی نشه که خدا رو شکر فقط مشکل از عنوانه😂

دیشب ی جوری منو انداخت اونور رفت پیش باباش نشست زیرگوششم میخوند بگو مامان بره بخوابه 

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
جامو گرفته ب شوهرم میگم دختر نیاوردم ک بلا اوردم برا خودم میگن دختر هووی مادره راستا

چه نازه ماشالا چشم کدومتون رنگی بود؟

لطفاً برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستی😘⁦❤️⁩ تاریخ شروع رژیم 21خرداد ،وزن اول82وزن فعلی65😍🥰هدف65🥳من با کم کردن وزنم باردار میشم و نیازی به روش های کمک باروری ندارم🤰
دختر نیاوردی فرشته آوردی 😍❤️

بلای جون اوردم برا خودم     دیگه دیره نمیشم ک😊🤣

واای خدا چقد خوشگله ماشالا❤❤

ممنون گلم

2706