2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم منظور از حباب یعنی پایین میاد یا بالا میره

ووقتی میگن حباب داره یعنی گرونه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
2738

به نظرم صبر کن یه ذره بیاد پایین برو بخر اگه حباب باشه تا هفته دیگه پایین تر از الان میاد چون از چهارشنبه تا الان یهو خیلی گرون شد...

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

کلا طلا خریدن بهتر از پول نگهداشتنه چون پول هر روز بی ارزش میشه ولی باید بلند مدت نگاه کنی مثلا فردا ارزون شد نگی ضرر کردم جون تو طول زمان یعنی بعد چند سال قطعا سود کردی

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706