2297
2298

بیوازخودت بنویس

هرکس هرچیزی راعاشقانه بخواهدبه آن میرسد❤قانون جذبی هستم✌🏻اگه شمااعتقادندارید،نگید خرافاته اعتقاداتتون مال خودتون😏 خدایاشکرت بابت سلامتی،خوشبختی،آرامش،پول،خانواده و...خدایامن شکرگزارتمام نعمتهات هستم❤۱۰۸✌🏻           یاحسین🖤🥀        کاربری۳❌آقایون محترم سایت،مامشتاق دوست شدن باشمانیستیم پس شخصیت خودتون روحفظ کنیدودرخواست دوستی ندید🚫باتشکر😒

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

یا علی گفتیم و عشق اغاز شد...

کاربری ششم نواربهداشتیتونم سابق هستم . اول دبیرستان ی دوست پسر همسن خدم داشتم زنگ میزد می‌پرسید شما درستون الان کجاست؟هنوز یادم میاد خندم میگیره . علاقه مند ب شخصیت صادق هدایت و طرفدار نگرش او .

یادت نره ک فرق هست بین کسی ک فقط توی وقت خالیش ترو میبینه وکسی که وقتشو خالی میکنه تا ترو ببینه حواست باشه !!

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 یه نی نی خوشکل تو دلمه نمیدونم دختره یا پسر اما هرچی ک هست انشاءالله تنش سالم باشه  سه تایی مون ،همسرم ،پسرم وخودم مشتاقانه منتظر بدنیا اومدنش هستیم و همینطور جنسیتش ک انشاءالله بریم واسش کلی لباس های خوشکل بخریم ،امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
چیری ب ذهنم نمیا😕

منظورم اینه که مشخصاتتوبنویس دانشجویی یاچه کاره ای

هرکس هرچیزی راعاشقانه بخواهدبه آن میرسد❤قانون جذبی هستم✌🏻اگه شمااعتقادندارید،نگید خرافاته اعتقاداتتون مال خودتون😏 خدایاشکرت بابت سلامتی،خوشبختی،آرامش،پول،خانواده و...خدایامن شکرگزارتمام نعمتهات هستم❤۱۰۸✌🏻           یاحسین🖤🥀        کاربری۳❌آقایون محترم سایت،مامشتاق دوست شدن باشمانیستیم پس شخصیت خودتون روحفظ کنیدودرخواست دوستی ندید🚫باتشکر😒

من بودم جمله خودتون و دوست داشته باشید تا بقیه هم دوس تون داشته باشن و به انگلیسی می‌نوشتم بستگی به سلیقه و علاقه خودت داره

الینام ۱۷ سالمه با افتخاررر کوردممم😍🥰❤️تو کوردی یه کلمه داریم به اسم (نازارکم )معادل صد درصد فارسی نداره ولی به معنای نازدار و تک و دور دونه هست خیلی قشنگه🥺🤍شماها همه تون چه در طول روز چه در طول زندگی سختی و ها و مشکلات زیادی تحمل میکنید اگه کسی بهتون خسته نباشید نگفته من میگم خسته نباشی قوی ترین :) لطف های زیادی میکنید اگه کسی تشکر نکرده بابت لطف و خوبی هاتون من تشکر میکنم که انقدر خوبی و باعث شدی دنیا از اینی که هست سیاه تر نشه مرسی که هستی :)