2726

@ققنوس_شاداب    

روز تولدت ، برایت آرزوی شانس می کنم. امیدوارم خدای مهربان در این روز فوق العاده، قلبت را سرشار از خوشی و برکت ، امید و عشق کند.

آمین . تولدت مبارک عزیزترین 😍🥰🤩🤗❤️

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙

تولدت مبارک

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

@ققنوس_شاداب     می‌دونم چهار جولای تولدته ولی من شاید جایی برم نشه بیام نی نی سایت...خاستم یک شب زودتر تبریک بگم تولدتو دوست  خوش قلب مهربونم و بی ادعا و موفق 😘🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ققنوس_شاداب     می‌دونم چهار جولای تولدته ولی من شاید جایی برم نشه بیام نی نی سایت...خاس ...

وااااای عطری جونم مممنووووووووووونممممم قوربونت برم 

چقدر دلم گرمه که بعد از خواهرم اینجا دوستای خوبی مثل شما پیدا کردم  

امیدوارم خودت هم به همه آرزوهای قشنگت برسی  

آدمهای خوب مثل فرشته ها هستن که با یه جمله و یه حرکت دل یکی دیگرو شاد میکنند  

شما از همونایی    

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2728
تولدت مبارک

ممنون دوست مهربونممم  

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
وااااای عطری جونم مممنووووووووووونممممم قوربونت برم   چقدر دلم گرمه که بعد از خواهرم اینجا دو ...

عزیز دلی وظیفست دوست گلم دوستت دارمممممم 🤗😍😚💐

عزیز دلی وظیفست دوست گلم دوستت دارمممممم 🤗😍😚💐

منم خیلی دوست دارم دوست مهربونممم           

بوس بوس بوس 💖😚😘

بوووووووووووووسسسسس