2733
2734
عنوان

داداشم ازم کمک‌ خواسته به نظرتون چیکار کنم؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 143198 بازدید | 580 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه تک دستمو دادم امید به خدا 

زندگی سخت شده امیدوارم طلا برگرده بهت عزیزم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
خوشبحال داداشت که همچین خواهری داره خوشبحالش منم یدونه دارم میرم خونشون شامم نمیگه خوردی داداش یا ن ...

ممنونم خدا شمارو هم برای هم حفظ کنه 

منم از داداشم ۱۳سال کوچیکترم🥰🥰

شماهم متاهل هستید؟

......
2738
نه عزیزم منظور  برادرم طلا فروشی هست  چون ما اتباع هستیم و ولم بانک به هیچ وجه بهمون تعلق ...

من بودم کمک میکردم هیچکی مثل خانواده و مهم تر از همه برادرم نمیشه منم اگه داشتم دنیا رو ب پای برادزم میریختم‌.ولی وام رو منم شنیدم پسر عموم طلای خانمش رو فک میکنم النگو بود گذاشت وام گرفت

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
من باشم تک دستم رو میدم میگم داداش خواستی روش وام بگیر خواستی بفروش پولش را بزار رو پول اجاره کارش ...

غروب تک دستو دادم دیگه امید به خدا 

قربونش برم‌این داداشم خیلی دست و دلبازه ولی خب الان خورده به بدبیاری 

......
2706