2737
2734

بیشتر آرزوهام مشکلاتم

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کنکورم قبول بشم راحت بشم میدونم بعدش ادامه داره باز درس ولی دوست دارم قبول شم راحت دو رقمی شم😍

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
کنکورم قبول بشم راحت بشم میدونم بعدش ادامه داره باز درس ولی دوست دارم قبول شم راحت دو رقمی شم😍

انشالله عزیزم 

ولی رقابت ها خیلی زیاده 3یا 4رقمی هم خیلیه 🤣حالا من 5رقمی ام قبول دارم 😬🤣

2738
انشالله عزیزم ولی رقابت ها خیلی زیاده 3یا 4رقمی هم خیلیه 🤣حالا من 5رقمی ام قبول دارم 😬🤣

من انسانی ام بدبختی تا چندسال پیش کسی انسانی رو قبول نداشت الان هرکی تجربی قبول نمیشه میاد کنکورانسانی میده

وای نه من اصلا پنج رقمی رو قبول ندارم ۴ رقمی زیاده ۳ یا ۲ عالیه خود هزارم بشی عالیه ولی ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ هزار برا انسانی دلخواه نیست ایشالا بتونم بیارم 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم