2703
2553

یه نفر اینجا قبلا بهم گفته بود که تاریخ عروسیت تو برج ۲ یادمه چند ماه قبلش بود که بهم گفت و واقعا همینطور شد من ۱۹ .۲ عروسی کردم کاش حالا یه حس ششمی پیدا میشد بهم میگفت کی بچه دار میشم و جنسیتش چیه ببینم درست درمیاد اینم کاش میشد اونو پیداش کنم و ازش بپرسم دوباره حالا هرکی این حسو داره نظرشو بگه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دو سال دیگه جنسیت پسر 

شما حس ششمی؟

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
2714
۱۴۰۴

اوضاع بد مالی شوهرم خوب میشه؟

زندگیمون سر سامون میگیره؟؟

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

کاربریش یادت نیست

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

چقدر جالب

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

من همیشه شات میگیرم از گفته های حس ششمی ها و بعد مقایسشون میکنم من که میگم راست میگن 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
2706