2297
2298

یه نفر اینجا قبلا بهم گفته بود که تاریخ عروسیت تو برج ۲ یادمه چند ماه قبلش بود که بهم گفت و واقعا همینطور شد من ۱۹ .۲ عروسی کردم کاش حالا یه حس ششمی پیدا میشد بهم میگفت کی بچه دار میشم و جنسیتش چیه ببینم درست درمیاد اینم کاش میشد اونو پیداش کنم و ازش بپرسم دوباره حالا هرکی این حسو داره نظرشو بگه

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

دو سال دیگه جنسیت پسر 

شما حس ششمی؟

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
2051
۱۴۰۴

اوضاع بد مالی شوهرم خوب میشه؟

زندگیمون سر سامون میگیره؟؟

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

چقدر جالب

ریحانه خانم😇دختر موفق، مادر مهربون،همسر عالی🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب خیلی بهتون نزدیک هستن فقط ایمان قوی داشته باشید💌من همونی ام که داخل تاپیک ها میگم این داستان😅😆