2328
2330

😍 انشالله همیشه پر باشه 

ولی عکسشو اینجا گذاشتن درست نیست عزیزم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه به خوبی و خوشی هرچه زودتر عروسی بگیریم دعا کنین برام ؟؟؟ خسته شدم.تیکر عروسیمه.باردار نیستم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

خب؟

بله پروفم خودمم  عینک زدم شناسایی نشم 😐✌نظر همتون برای من ارزشمنده اگر جایی لازم دونستید که به من بابت پستم  تذکر بدید حتما این کار انجام بدید من با جون و دل می پذیرم 🥰 اگر با نظرم مخالفی  از نظر من هیچ اشکالی نداره که پستمو ریپ کنی و نظرتو بگی قطعا  من خیلی خوشحال میشم چون اگر فکر و عقیده ام اشتباه باشه یا نظرم درست نباشه باعث میشه که متوجه اشتباهم بشم و اینو مدیون شما دوستان گلم هستم قطعا وقتی تو سایت عمومی پست می گذارم جنبه مخالفت شنیدنم دارم 🤗 فقط لطفا نظرتون را مودبانه بگید و از توهین کردن بپرهیزید چون با توهیناتون شان و شخصیت خودتون پایین میارید  ❤🥰یه دختر شیطون شوخ طبعم از کامنتام ناراحت نشید دارم باهاتون شوخی می کنم 

باشه بابا مایه دار بلکه یکی نداره بخره میخری میدی بهش؟؟ 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ برن در من و دل را بتکان 🤰این هم نفسی، چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان 

تازه عروسی

دوبار سقط داشتم متاسفانه و قد دنیا دلم گرفته💔 حالم خیلی خرابه ته ته ناامیدیم... تو دنیا دو نفر و اندازه جونم دوست دارم مادرم و شوهرم خار به پاشون بره قلبم میگیره فقط به عشق این دو نفره سختیا رو تحمل میکنم...باید یه بار دیگه محکم بشم و از جام بلند بشم بخاطره شوهرم ادامه بدم و بلاخره به ارزوش برسونمش خدایا کمکم کن ❤️
تبلیغ محصولات کاله اس

دهنت سرویس 🤣🤣🤣

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺