من امروز رفتم برا وام مسکن گفت هفت تومن قسطشه 

همون‌۴۸۰ میلیونیه که واسه زوج‌هاست؟

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توروخدا بگو  مثلا چقد کم داشتین  از کجا تهیه کردین  وچند سال بعدش تموم شد

موقع ازدواج منو همسرم از صفر واقعی شروع کردیم

اوایل از خیلی چیزا زدیم واقعا

با پس انداز فعلا یه ماشین گرفتیم

بعد ماشینو تبدیل کردیم به زمین بی ماشینی خیلی سخت بود و با وام و کلی برنامه ریزی پس انداز کردیم خونه ساختیم اینم بگم من جهازم یکم کاربردی خریدم و از اونم پس انداز کردیم

خلاصه بعد چند سال امسال عید خونه فروختیم و خداروشکر خونه دلخواه و ماشین گرفتیم و کلا وام ها تسویه کردیم الان راحتیم 

او تا به ابَد...❤
2731
من ۸۸ تومن پول دادم سال ۹۷ باردارم بودم خرج بچه و قرض و وام بدهی و هیچ چیز مقوی نداشتم تو خونه بخورم ...

خداروشکر

درسته اوایل سختی داره ولی الان راحتین دیگه بخوشی ایشالا 

او تا به ابَد...❤
ما یه خونه ۳۰ متری خریدیم شوهرمو خودم هردو دانشجو بودیم شوهرم روزا درس و دانشگاه شبا هم توی فست فود ...

خداروشکر

سختیا آخرش اینجوری راحتیم داره

مهمتر اینکه زن و شوهر کنار هم باشن چیز نشد نداریم خدا بزرگه واقعا 

او تا به ابَد...❤
همون‌۴۸۰ میلیونیه که واسه زوج‌هاست؟

اهان.

بعد از گرونیا بیشترش کردن ما سال ۹۷ وام مسکن ۶۰تا گرفتیم.واس زوجین یعنی اونایی که میخواستن دوتا ۶۰تا بگیرن  هم ۱۲۰ میلیون بود.ما قدرت پرداخت قسط نداشتیم وگرنه ۱۲۰تا برمیداشتیم

من شهرستانم با وام ازدواج ما دوبار بقیه بود باهاش یه ماشین سنگین خریدیم دو سال بعد فروختیم زمین گرفتیم 6 ماه بعدش قیمزمین ها دوبرابر شد سه تیکه زمین بود همه رو فروختیم یه تیکه زمین خوب گرفتیم یه مقدار هم پول اضاف آوردیم کلی وام گرفتیم الان دو سال هست گرفتار ساختش هستیم ساختمون تازه تموم شده ولی نمای خونه مونده و کابینت و کمد دیواریش رو انجام ندادیم حدود 7 تومن قسط میدیم خیلی سخت میگذره ولی شکر خدا امیدواریم که تا 3 سال دیگه قسط هامون تموم میشه و یه سر پناه داریم 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
چقد خوب خداروشکر  آرامش داشتن خیلی خوبه

آره واقعا

خداروشکر

شمام ایشالا خونه دار بشین به این زودیا

حتما برنامه ریزی کنین از خیلی چیزای بی مورد میشه زد پس انداز کرد طلا فروخت وام گرفت ولخرجی نکرد واقعا چه میشه کرد 

او تا به ابَد...❤
خداروشکر سختیا آخرش اینجوری راحتیم داره مهمتر اینکه زن و شوهر کنار هم باشن چیز نشد نداریم خدا بزرگ ...

ممنون عزیزم به ما خیلی سخت گذشت هردومون از طرف خانواده ها طرد شده بودیم خانواده هردومون هیچ کمکی بهمون نکردن 

بابام بهم جهیزیه ی درست حسابی نداد میگفت به یک سال نمیکشه برمبگردی یادمه دختر خاله های همسرم وقتی خونمونو دیدن که چجوریه و کدوم محله هست چقدر طعنه و متلک گفتن ولی الان اوضاع زندگیه مه از همشون بهتره 

آره واقعا خداروشکر شمام ایشالا خونه دار بشین به این زودیا حتما برنامه ریزی کنین از خیلی چیزای بی ...

آره واقعا خونه دار شدن سخته تو این گرونی ولی منو همسرم از صفر واقعی شروع کردیم تا شکر خدا به این مرحله رسیدیم و امیدوارم تا 3 سال دیگه به امید خدا قسط هامون تموم بشه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
ممنون عزیزم به ما خیلی سخت گذشت هردومون از طرف خانواده ها طرد شده بودیم خانواده هردومون هیچ کمکی بهم ...

خداروشکر خودش بهترینا رو قسمتمون میکنه

آدم تو زندگیش یکی باهاش پایه باشه بقیه چیکاره ن والا نه حرفی نه هیچی نباید کوچکترین تاثیری داشته باشه مهم الانه آدمه و جایی که رسیدین بدون منت با تلاش و عرضه خودتون

👏🌺

او تا به ابَد...❤
2706