2703
2553
عنوان

امروز از رفتارش خیلی ناراحت شدم

121 بازدید | 4 پست

سلام دوستان با عشقم چند باره قرار گذاشتیم بریم بیرون اما میگه برام کاری پیش اومد یا داداشم اومد با اون هستم

وبهانه های مختلف منو میپیچونه 

امروز تصمیم گرفتم پیگیرش نباشم چه جوری منم تلافی کنم امروز دقیقه نود گفت کاری پیش اومده خیلی ناراحت شدم 

یا وسط چتا بدون خداحافظی میره تا من تماس نگیرم خبری نمیگیره 

تو رو خدا راهکار بدین چه رفتاری نشون بدم یا چی بگم 

توروخدا این موجودات در پیت رو عشقم صدا نکنید.

هیچ رفتاری نمیخواد در مورد اون داشته باشی،در مورد عمری که داری براش هدر میدی تصمیم جدی بگیر

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لعنتی وابستش شدم

تو ندیدیشا دختر،وابسته چی شدی به من بگو؟مگه نه اینکه وقتی کار داره میذاره میره مگه نه اینکه هی میپیچونه چیه این وابستگی داره؟

چندسالتونه؟

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2456