2328
2330

اون حتما ایرانی قدیمی میزاره

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نـبـخـشـیــــد ♡ ‌ ‌◉━━━━━━───────     ↻ㅤ  ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆🤞🥲                                          https://harfeto.timefriend.net/16592696013691

فیلم های ایرانی و برای کشورای فارسی زبان بخش میکنن مثل همین ای فیلم 

من همش ای فیلم ۲ میبینم سریالاش از این ای فیلم بهتره

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا کنید بچه ام صحیح و سالم به لطف خدا بغلش کنم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
فیلم های ایرانی و برای کشورای فارسی زبان بخش میکنن مثل همین ای فیلم  من همش ای فیلم ۲ میبینم س ...

الان تو ایرانم هست یعنی؟چطوری بگیرم

خدایا خیلی ممنون بابت هدیه ای که هنوز به دستم نرسیده بود ازم پس گرفتیش...

ببین آی فیلم زیاد هست.

آی فیلم انگلیسی آی فیلم فارسی آی فیلم عربی و آی فیلم۲ همه شونم مال ایران هستن و سریالهای ایرانی پخش میکنم به زبانهای دیگه ترجمه میشن و سریال ها رو جهانی میکنم یه جورایی. آی فیلم ۲ واسه افغانها و تاجیکها هستش. البته باید ماهواره داشته باشی تا اینا رو بیاره...

2336
ببین آی فیلم زیاد هست. آی فیلم انگلیسی آی فیلم فارسی آی فیلم عربی و آی فیلم۲ همه شونم مال ایران هست ...

عه آهان ممنون

خدایا خیلی ممنون بابت هدیه ای که هنوز به دستم نرسیده بود ازم پس گرفتیش...