2733
2739
عنوان

همسایه مردم آزااار 😔😓

300 بازدید | 29 پست

دیگه یکاری کردن که ما خانوادگی داریم حرص میخوریم همش نگرانم یه وقت بابام انقدر حرص میخوره سکته نکنه 

خودمم سر درد و تپش قلب دارم 

همش در استرسم افسردگی گرفتم امسال نمیتونیم خونمونو عوض کنیم 

دعایی هست  نجات از شر همسایه بد ؟ 

شکایت از همسایه به جایی میرسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار میکنن

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2728

فقط واگذارشون کردم ب خدا هر لحظه همش میگم خیر نبینن 

صدای اهنگشون تو هر ساعت از شبانه روز صدای دویدن کشیدن وسایل 

تا نصف شد اروم نمیگیرن دیشب تا ۳ نتونستم بخوابم 

ماشینشونو میزنن تو پارکینگ ما مزاحمت ایجاد میکنن ما زورمون نمیرسه

2738
فقط واگذارشون کردم ب خدا هر لحظه همش میگم خیر نبینن  صدای اهنگشون تو هر ساعت از شبانه روز صدای ...

بهشون میگیم دعوا راه میندازن ادم میترسه خیلی وحشین 

مت دارم افسردگی میگیرم انگار ازشون میترسم همیشه دیگ تو ذهنم دارم با اینا دعوا میکنم تو خوابم میبینم 

مطلوم واقع شدیم دارم اذیت میشم 

فقط واگذارشون کردم ب خدا هر لحظه همش میگم خیر نبینن  صدای اهنگشون تو هر ساعت از شبانه روز صدای ...

اینا نصفیاش عادیه طبقه بالا منم ۱۲ به بعد فعالیتشون شروع میشه 😑😑😑😑

برا پارکینگ باید فکری کنید 

منم صابخونم بالام میشینه حرومزاده میدونه پدرم تازگی فوت کرده تسلیت ک نگفتن هیچی بخوره تو سرشون..نفهمای بی همه چیز اهنگ شاد میزارن و صداشو تا ته زیاد میکنن منم جیگرم اتیش میگیرع ..باهم دعوامون شده قبلا سرهمین سرصداهاشون.نمیتونمم چیزی بگم طپش قلب میگیرم و نفرینشون میکنم ولی هیچیشونم نمیشه 

اینا نصفیاش عادیه طبقه بالا منم ۱۲ به بعد فعالیتشون شروع میشه 😑😑😑😑 برا پارکینگ باید فکری کنید&n ...

😔دلم نمیخواست بابام بیشتر از اینا حرص بخوره ولی انگار مجبوریم شکایت کنیم 

2706