2726

باهاش قههرم خیلی الکی با هم قههر کردیم حالا اینجوری باهام حرف میزنه

حالا اومد خونه برگشت گفت مامانم میخواد راهرو رو بشوره

برو کمکش من داشتم با گوشی چت میکردم با یکی توجه نکردم به حرفش گفتم چتم تموم شد میرم(قهر هم بودیم فقط کارداشت باهام حرف میزد) بعد چندلحظه باز برگشت گفت میگم برو پایین کمک کن بعدم گفت لم داده رو مبل 

گفتم ب تو چ خودم میرم گفت نمیفهمی ک باید وظیفتو انجام بدی برو پایین حوصلتو ندارم 

مامانش زن خوبیه دیدمش چون ناراحت بودم فکر کرد خواب بودم بیدارم کرده گفت ببخشید خواب بودی برو بخواب مامانش صدام نکرده بود پسر اشغالش فکر میکنه من کلفتم باید همه کارای خونه و ساختمون رو کنم باید هرروز مهموناشونو راه بندازم مگه یه زن ۲۰ساله تازه عروس چقدر توان داره چقدر بلده کار کنه

منم خدایی دارم...🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط مونده بهم بگه هوی زنیکه

چقد رو داده شوهرت..باید یاد بگیره تو این ساختمون هر کس زندگی خودشو داره دلیل نمیشه تو باج بدی به کسی واسه زندگی اونجا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

چ قلدر!

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

بگو من که زن توام یه وظیفه ی قانونی و شرعی دارم اونم تمکینه

هر کار دیگه تو خونه ت میکنم وظیفه م نیست لطفه

هییییچ وظیفه ای در برابر ایل و تبارت ندارم

از این به بعد هر چی گفت بگو به من چه😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706