2733
2734
عنوان

باباش دعوام کرد 🙂

488 بازدید | 17 پست

رفتیم روستاشوون دیروز بعد کنکور من ی لباس کوتاه پوشتیدم از این شومیزا کلا روستاشون سنتیه همه بلوز دامن و یا سارافن بلند میپوشن من اینو پوشیدم رفتم با بقیه فامیلشون نشستم بیرون حیاطو اینا برگشتم خیلی تند گفت بدو بیا رفتم گفت این چ لباسیه اخماش تو هم گفت مگه شوهرت به نگفته اینجا اینجوری نپوش(گفته بود)منم دلم شکست 🥺🥺 بعد رفتم عوض کردم نهار زیاد نخوردم فهمید ناراحتم رفتم تو حیاطشون نشستم زیر درخت اومد گفت دخترم از من ناراحت نشه من اگ میگم بخاطر خودته اینجا اینجوری بوسم کرد بغلم کرد رفتیم دیگه رفتیم تو خونه چجوری برخورد کنم الان؟

کابر از سایت رفته....روزی ک تو اینو میخونی نی نی سایت برای من ی خاطره ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم بفکر آبروت و حرف مردم خودش جو محیط اطرافشون میشناسه نمیخواد کسی پشتت حرف در بیاره

توهم‌رعایت کن

و از همه مهمتر فهمید ناراحتی ازت عذر خواهی کرده

ب هیچ وجه بی احترامی نکنی مثل اول باش و تو‌پوششت اونجا که میری رعایت کن

همینکه شعور عذر خواهی داشت خیلی خوبه توهم احترام بزار

الهی ساز ما را گر تو بنوازی خوش تر است
2738

عزیزم منم میرم روستا خیلی مراقب لباسمم چون میدونم اونجا یک کلاغ چل کلاغه تو شهر اصلا بلوز شلوار میپوشم دیگ باید رعایت کنی گلم ناراحتی نداره بنده خدام عذرخواهی کرده

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺

به شوهرت گفتی؟

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊

:) ناراحت نباش خواهری بعدش عذر خواهی کرده که حق داشته رفتارشم خیلی پدرانه بوده میدونم یکم دلخور شدی ولی خب سعی کن ناراحت نباشی

خدایا خودت هوای دلمو داشته باش :) (این اکانت دسته دونفره) 

خوب برخورد کرده بعضیا توجمع میگن برده یه گوشه بهت گفته و بعدش هم عذرخواهی کرده شمااگه برات مهمه که تیپت رو وقتی میری روستا یکم تغییربده اگه برات حرفشون مهم نیست که خودت باش

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

این دیگه تاپیک نمیخواد

اولا که اشتباه کردی وقتی قبلا بهت گفتن به حرفشون بی توجهی کردی

دوما اون اقا با اون سن و سال ازشما به این قشنگی عذرخاهی کرده و تمام

شما هم کش نده لطفا 

من خیلی دختر آزادیم اما خانواده همسرم بی نهایت مذهبی و سنتین وقتی من میرم شهرشون تا جایی که میتونم مراعات میکنم اونا هم به من گیر نمیدن هر دو طرف کوتاه اومدیم اگر بهم تذکر بدن ناراحت نمیشم چون از قبل میدونستم و خودم انتخاب کردم

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2706