2297
2330

آرایشگر الان تو آرایشگاس وقت نی نی سایت اومدن نداره

خیلی وقتا با حال خوب اومدم نی نی سایت و با حال بد رفتم. خیلی از کاربرا اینجا فقط با دهن کجی حرف میزنن. اینجا رو میسپرم به خودشون. فقط هر وقت سوالی داشتم میام و از کاربرای مودب و مهربون جوابم رو میگیرم. بدرود. من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
اخه الان خر از گرما میپزه براچی بره آرایشگاه 

از ساعت ۱۰ صبح نوبت میدن چی فکر کردی عزیزم تو کوچه که نمیشینن زیر باد کولرن

خیلی وقتا با حال خوب اومدم نی نی سایت و با حال بد رفتم. خیلی از کاربرا اینجا فقط با دهن کجی حرف میزنن. اینجا رو میسپرم به خودشون. فقط هر وقت سوالی داشتم میام و از کاربرای مودب و مهربون جوابم رو میگیرم. بدرود. من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
از ساعت ۱۰ صبح نوبت میدن چی فکر کردی عزیزم تو کوچه که نمیشینن زیر باد کولرن

منظورم اینه تو خیابونا گرمه رفت آمد سخته .بعد من میخوام یه لاین یاد بگیرم ن اینکه آرایشگر باشی همه کار بکنی