2726

بچه ها این فانتزیو میخوام واسه دوستم و نامزدش بزارم و مطمینا تاپیکو میخونن  جفتشون:/

وقتی دوستم باردار شد رفت اتاق عمل واسه زایمان  منم برم تو اتاق و برگردم با ناراحتی  بعد یهو نامزدش  بپرسه چیشدددهههههه منم بگممم بچه مسکل داره بگه چشهههههه بگم 

بی دندونه😑 

و یکی دیگه از فانتزیام اینه که وقتی اگه یروزی اونی که عاشقشم بیاد خاستگاری تو خایتگاری الکی بگم بابام از ارث محرومم کرده ببینم قیافش چه شکلیه😑

شما چییی؟؟؟ 

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 

من فانتزیام خیلی منحرفانه س باید دربارش رمان نوشت

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فانتزیام خیلی منحرفانه س باید دربارش رمان نوشت

خب منم منحرفانه دارم  بسیار فراوان  ولی کاربریمو دویت دارم😂

2728

فانتزی ندارم 😬

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

به نامزدش بگی یابه شوهرش

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
😂💔 فعلن اینع ک ت عروسی رفیقم و داداشم با صدای بلند بخونم  عروس چقد عنترهههه دوماد از از ...

عهههههه وابییی😂😂😂😂😂😂

قراره باهم ازدواج کنن؟ چه خوووووووب😂

آره. میکروفون رو از خواننده بگیررر دادددد بزنننننن. اقا یاسینتونم ببر همراهی کنه😂

یه خونه حیاط دار داشته باشم که توی حیاطم باغچه باشه درخت آلو درختچه توت فرنگی داشته باشم و گلکاری کنم هر وقت میرم میشینم بالکن اینا رو ببینم عشق کنم

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
 نامزدش😂  چون باید زودددد بچه دار شن😂بخاطر مننن

خو خونوادشون که بیچارشون میکنن😂😂😂😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
یه خونه حیاط دار داشته باشم که توی حیاطم باغچه باشه درخت آلو درختچه توت فرنگی داشته باشم و گلکاری کن ...

انشاا.. میخری گلم😍

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2706