2737
2734
عنوان

بدویید بیاید عکس از داخل یخچالتون بذارید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 85 پست
ن جالبه ک

کار درستی نیس

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یخچال خودمه به کسی نشونش نمی دم 😂

یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨

مرتب نیست بچم میچسبه بهم نمیزار کار کنم😑

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728

حوصله عکس از دوتا آبلیمو و رب و اب ندارم 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2738

تو گوگل هم میشه سرچ کرد برای گرفتن ایده

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  
هم کسایی ک ندارن غصه میخورن:) 

آی ام سینگل 🤓🔪

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2706