2297
2330

اینجوری هم ی تاپیک متفاوته،، هم خیلی وقتا ایده میگیریم از هم 

هم اینکه انگیزه میشه که مثلا چجور وسایل رو بچینیم و ....

بدو بیا 

دیشب تاپیک زدم اکثرا گفتن نصفه شبه و خوابیدم و...

الان ک دیگه روزه ... بدو بیا   

فقط لطفا دست خودتونم جلو دوربین بگیرید ک مطمین بشیم عکس خودتونه .. مثلا ی عدد دو رو نشون بدید   

هم کسایی ک ندارن غصه میخورن:) 

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

😐😂دیگه کجا

تا عاقلان راهی برای شاد بودن پیدا کنند...                                             ما دیوانگان بار ها خندیده ایم :)💛🌖°°°*ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل °°° خوش به حال دیوونه ، که همیشه خندونه...⁦🌧️⁩
ن جالبه ک

کار درستی نیس

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

یخچال خودمه به کسی نشونش نمی دم 😂

یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد، تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ، جوی کوچکی جاری شده بود.جوی کوچک مدتی که رفت،توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید. هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد. گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. 

مرتب نیست بچم میچسبه بهم نمیزار کار کنم😑

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........