2726
عنوان

تجربی مجاز نشدم💔💔

277 بازدید | 33 پست

بنظرتون چیکار کنم؟ راهی هست ک ازم دوباره امتحان بگیرن ک بتونم برم تجربی ؟🥲

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه درسی نمرت کم شده؟

ریاضی و علوم هر دو رو ۱۰ شدم💔🥲

سالای قبل ۱۹ . ۲۰ شدم 

امسال بخاطر مجازی هیچی نفهمیدم

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
باید با مدرست حرف بزنی ببینی میشه‌ ولی سالهای بعد خیلی سختره میتونی؟؟؟

اره 

درسم خوبه بخاطر مجازی افت کردم 🥲💔

غير انتفاعي سختگيريش از دولتي هزار برابر بيشتره

اشتباه نکن جانم

با پول توی غیرانتفاعی مشکل حل میشه!

من دختر عمم مجاز نشد رفتیم پیش مشاور تحصیلی گفت برید ی غیرانتفاعی ثبت نام کنید.

ریاضی و علوم هر دو رو ۱۰ شدم💔🥲 سالای قبل ۱۹ . ۲۰ شدم  امسال بخاطر مجازی هیچی نفهمیدم

اگه سال های بعد هم مجازی بود چیکار میکنی؟

مجازی تاثیر داره ولی نه اینقدر که ۱۰ بشی 

حواست باشه تجربی خیلی سخته و باید خیلی تلاش کنی

اگه یه مدرسه خاصی قبول نمیکنه چند تا دبیرستان دیگه سر بزن ما خودمون مدرسمون یسریا رو مجدز نگرد امارفتن مدارس دیگه ثبت نام کردن

اگه توهم میخوای ریپلای بزنی که هوس کرانچی فلفلی کردی خواستم بگم میدونم😂نمیدونستم انقد دلتون میخواد😂😂😂🤪ممنون میشم اگه امضامو خوندی یه صلوات برای زندگیم بفرستی😘🌸،همه آدمارو دوست دارم اما کسایی که فکر میکنن خیلی عقل کل هستن واقعا ناامیدم میکنن😒 کسایی که فکر میکنن شست وشوی مغزی شدن ولی خودشون بدترن🤦‍♀️ کسایی که خودشون میان از ظلمایی که درحقشون شده میگن اما خودشون یه موجود ضعیف میبینن بهش آزار میرسونن🍂وهمونایی که شعار آزدی عقیده میدن به همه جز کسایی که باهاشون هم عقیده نباشن 🧱دیگه ادم نمیدونه چی راسته چی دروغه عاشق حیواناتم 🐶🐱🐎🐄🦌🐑🐿🐇🐓🐣🕊🐤🦢🐬🦎🐢🐠🐞لطفا لطفا لطفا به عنوان اسباب بازی از این موجودات قشنگ برای بچه های عزیزتون استفاده نکنین بخدا اونا قلب دارن احساس دارن.احساس میکنم دنیایی که داریم توش زندگی میکنیم ارزش اینو نداره که بخاطر یسری اختلاف عقیده ها که شایدم بهمون تحمیل شده باهم دعوا کنیم عوضش برای بالارفتن کیفت زندگیمون بهم کمک کنیم و تلاش کنیم😊
2706