2297
2298

نورا

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

هیوا . طناز . ملودی . 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑

اسم خواهر زادم یسری🤤

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿             🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع     .                   خدایا مراقب دختر و پسرم باش🤩، مامان هربار که تو چشای قشنگتون نگاه میکنه عمر دوباره میگیره🤩 خدایا بهترین ها نصیبت بچهام بشه ، وجودتون باارزشترین دارایی منه🤩، خدایا خودت پشت پناه همه بچه ها باش و بچه های من ان شاءالله همه بچها عاقبت بخیر بشن و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشن  الهی آمین 🤲،                                                                                            ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹
هانا و جانا و کلا اسمای کردی

هانا و جانا ک دیگه خیلی همگانی شده 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑

پرنسا

❄ 🪡خیاط کسی است که با نخ و سوزن عشق می‌ورزد تا از ترکیب این عشق چیزی را تولید کند که ما عاشقش بشویم. این گردش عشق از خیاط شروع می شود خیاطی یک هنره خیاطی عشق می‌خواد ذوق میخواد علاقه میخواد دست‎‌های هنرمند می‌خواد 🧵
اسم خواهر زادم یسری🤤

دختر یسری؟؟