2297
2330

همه رنگ ولی با دیدن رنگ بنفش ارامش میگیرم 

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنفش

سفید 

نارنجی 

قَشَنگ‌دَه‌پِله‌بالایی‌اع‌هَرقِشری‌و‌انسانیـے🥹💙🫶🏻                انگار یکی آخرین تیکع پیتزامو خوردع ، تو جادع بنزین تموم کردم ، شهاب سنگی که همع دیدنو من ندیدم ، بستنیم افتاده رو زمین ، گوشیم افتاده صفحش شکستع ، رفتم فرودگاع پاسپورتمو جاگذاشتم ، همع تولدمو یادشون رفتع ، پامو با جوراب گذاشتم یه جای خیس ، یه گوش هندزفریم کار نمیکنع...یع همچین حالی !           من خودمو نمی‌گیرم!اع تو خوشم نمیا!🫣🐾  @°farmandeh°نَداریم‌مِث‌چِشم‌طُ‌ناب🥹🫵🏻         چشمات‌سَرمایه‌هایِ‌مِلی‌اند‌قَبُول‌امتیازداشتنَشان‌مُنحَصِربِه‌مَن‌باشَد🥹🫶🏻@°اناهیتا° خُب؟                                                                                                          ‌
2051

من سفید، خردلی،  بنفش،  آبی،  طوسی

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

زرشكي طلايي مشكي

تنهايی موفق شدن لذتش بیشتره😬.               اسمم بهاره ʕ••ʔ ،                           مبتلا به سندروم مرده متحرک   

سفید سبز مشکی بنفش 

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿             🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع     .                   خدایا مراقب دختر و پسرم باش🤩، مامان هربار که تو چشای قشنگتون نگاه میکنه عمر دوباره میگیره🤩 خدایا بهترین ها نصیبت بچهام بشه ، وجودتون باارزشترین دارایی منه🤩، خدایا خودت پشت پناه همه بچه ها باش و بچه های من ان شاءالله همه بچها عاقبت بخیر بشن و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشن  الهی آمین 🤲،                                                                                            ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹
صورتی طوسی

چقد ستشون با هم قشنگ ميشه❤️

تنهايی موفق شدن لذتش بیشتره😬.               اسمم بهاره ʕ••ʔ ،                           مبتلا به سندروم مرده متحرک