2726

@ملکه_صورتی    برات تاپیک زدم ک جوابتو مثل خودت با توهین خیلی بد بدم ...دیدم  که  نه  مندر حدی نیستم ک جواب ی دختر بچه بی احترام رو بخام بدم پاکش کردم تاپیکمو.....شما کسی نیستی ک من بخام تو فشار باشم   اگه احترام حالیت بود توهین نمی‌کردی با لفظ تند خیر سرت اگه باردار باشی باید دنبال نماز و دعاهات باشی نکه بیای توهین کنی به کسی اینجا ....من ب شما فکر نمیکنم ک بخام پیگیرت باشم. یا کسی احمق نیست اینجا از روی کنجکاوی و مهمی بخاد پیگیرت باشه جز اینکه هزارتا هر زور تاپیک می‌زدی درباره بارداری تا اینجا همه از اون یاد کننت بگن اون دختر بچه  ک همش تاپیک حاملگی چیشد آخر.... کسی ک خودشو تابلو می‌کنه خودشو  باید جواب درستی داشته باشه برای سوالاتی که ازش میپرسن!........ومن سوال پرسیدم و تبریک گفتم ک لیاقت نداشتی ک کسی ب شما تبریک بگه. و خیلییی خوشحالم که از ترست تاپیکتو قفل کردی بعد از اهانتت 😁 کسی هم بیکار نیست  دختر بچه رو دنبال کنه جز اینکه خیال بافییاشو بخاد سوال بپرسه ازش !! 😁😊.....سری بعدم مواظب باش حرف چرت  و توهین نکنی ب بزرگترات  تا تعلیق نشدی از طریق نی نی یار .نگفتمت.. بسلامت .امیدوارم نبینم حرف و توهین و اسمتو  داخل تاپیکم  دیگ یا حق ...

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙

اصلا توهین نشده بهش😁

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر تاپیک زدن درباره کاربرها و توهین کردن ممنوعه اگر توهینی شده گزارش بزنید رسیدگی میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728