2297
2298

خیلی ناراحتم خیلی شوهر ۳ روز پیش منو کتک زده بود موهای سرمو کشیده بود باهاش صحبت نمیکردم امروز رفتم تو اتاق دیدم گوشیم نیست اخه عادت داره تو دعوا ها گوشی منو میگیره از من میگه برو خونه بابات گفتم شاید دوباره اون برداشته رفتم بهش گفتم گوشی منو تو برداشتی جوابمو نداد ی بار دیگ ازش پرسیدم جواب نداد دوباره گفتم خب بگو اره یا نه گف خفه شو میگیرم ی فس میزنمت اومد منو هول داد گفتم خیلی وحشی دستشو گرفت جلو دهنم گف امشب باید خفت کنم هی تا آخرین لحظه عمرم دستشو گرفت برداشت من تو دار دنیا ی پدر دارم مادر از بچگی بالا سرم نبود از بچگی منت نامادریم سرم بوده که من بزرگتون کردم شوهرم گف بابات هوسباز ی مرد هوسباز من خیلی ناراحت شدم گریه کردم گفتم کثافت پدر مادر تو اینجورین نکبت گف میخام بکشمت منو برد سمت گاز شیرشو باز کرد گف دهنتو بزار اینجا امشب بمیر وسطاش خودش پشیمون شد گفتم میخام جدا شم ازت گف  بیا رو این کاغذ بنویس حقتو گرفتی هررری خیلی دلم شکست دلم برای خودم خیلی سوخت چرا اخه من باید اینقد عذاب بکشم بچگی خوبی نداشتم شوهرم دست به زن داره با من اینکارو میکنه چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شخصه حالم بهم میخوره از کسی که کتک میخوره و هیچ اقدامی هم نمیکنه از این وضعیت خلاص بشه

پیامی به خودم:تاپیکای سیاسی نرو،تاپیکای سیاسی نرو،تاپیکای سیاسی نرو.                                                           دلم آرزوهامو میخواد...                                                    من خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست
2051

دوتانون اون مرز احترام وحیا بین خودتون رو شکوندیدن

❣مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تچکر❣                                                        شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙   هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘
ناراحت شدم خدای تو هم بزرگه 

خدا به بندش عقل و اراده داده زیر بار ظلم نره بندش باید از عقلش استفاده کنه

پیامی به خودم:تاپیکای سیاسی نرو،تاپیکای سیاسی نرو،تاپیکای سیاسی نرو.                                                           دلم آرزوهامو میخواد...                                                    من خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست

وای عزیزم اگع بچه نداری جدا شو

لطفا برای باردارشدنم یه صلوات مهمونم کن💜وزن اولیه۸۲😕،تاریخ شروع رژیم ۲۱خرداد ،وزن فعلی۷۴😍،هدف۶۰ ،من با کم کردن وزنم باردارمیشم و دیگه نیازی به درمان و روش های کمک باروری ندارم💪🤰🤱