2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خودت برس به شوهرتم اهميت نده

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
2731

دقیقا.. منی ک عکسای حودمونو میزارم شادی رو الکی جار میکشم اما کسی نمیدونه چقذر رابطمون داغونه....

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

سخت ترین نوع زندگی😔

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
دقیقا.. منی ک عکسای حودمونو میزارم شادی رو الکی جار میکشم اما کسی نمیدونه چقذر رابطمون داغونه....

از شوهرت خجالت نمکشی؟من گاهی خجالت میکشم پیش بقیه میگم عشقم یدونس اما خجالت میکشم بهم زل میزنخ

2738
ظلمی که خیلی از آدما به خودشون میکنن ظاهر سازی..

این موضوع برای همه ظلم نیست

من از اینکه با بقیه همیشه درد و دل کنم متنفرم

از اینکه حتی ذره ای بهم ترحم شه متنفرم

خیلی کم پیش میاد یه چیزی که اذیتم میکنه رو به بقیه بگم حالم خوب شه 

پس وانمود میکنم شاد هستم 

اینجور برام بهتره خودم حس بهتری دارم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
از شوهرت خجالت نمکشی؟من گاهی خجالت میکشم پیش بقیه میگم عشقم یدونس اما خجالت میکشم بهم زل میزنخ

راستش چرا اینقدر خارم کرده

اینقدر بهم حزفای ناجور میزنه...

گاهی خجالت میکشم گاهی دوست دارم خودکشی کنم بمیرم بخدا 

ولی بچمو ک میبینم میگم بی مادرنشه شیرخاره.

خونه مادرمم امیدی ندارم داداشم از خونمون منو بیرون کردم پناهی نیست جز همین جایی ک هستم

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
این موضوع برای همه ظلم نیست من از اینکه با بقیه همیشه درد و دل کنم متنفرم از اینکه حتی ذره ای بهم ...

همین حس خوب توی طولانی مدت میشه حس بد اینکه تظاهر به خوشحالی بکنی و ار غمت فرار کنی باعث بدتر شدن حالت میشه

حال ما خوب است اما تو باور نکن

این نمایشا بعدا کار دستت میده اشتباه من و نکن عادی برخورد کن

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706