2733
2734
عنوان

بچه ها به حرف شوهرم گوش بدم ؟؟؟

218 بازدید | 9 پست

من لیسانس ریاضی دارم می‌خوام آزمون استخدامی شرکت کنم که دبیر بشم چون آرزومه.  اما شوهرم میگه اگه به خاطر پوله نرو. خودم برات مدرسه میزنم مدیریت کن و هرچی هم بخوای برات فراهم میکنم.   منم چون علاقم هست و نمی‌خوام زحمتم هدر بشه. حالا می‌خوام بخونم.   به نظرتون اشتباهه وقت بزارم و با بچه کوچیک بخونم ؟؟؟؟

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی میگه مدرسه میزنم مدیریت کن..ک بهتره😑😑😑بیکازی کلی چشم بذاری و اونم بابچه و بااین ظرفیتای کم و ومحدود ک ایاااا قبول بشی و ایانشی؟؟؟

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
2731
خیلی شوهر خوبی داری تو این وضعیت مدرسه بزنه

با خودم میگم ارزش داره واسه معلمی انقدربخونم

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند
خب وقتی میگه مدرسه میزنم مدیریت کن..ک بهتره😑😑😑بیکازی کلی چشم بذاری و اونم بابچه و بااین ظرفیتای ک ...

چیبگم 

2738

ن اصلا اشتباه نیست چون علاقته 

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒