2733
2734
عنوان

متنفرم از کنکور

165 بازدید | 16 پست

یاد خودم میوفتم که دو سال الکی پشت کنکور بودم واسه اینکه فقط باید دولتی شهر خودمونو میاوردم 💔 کاش این کنکورو بردارن کنکور فقط برای کسب و درآمد و قط امید کردن ما جووناست

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک

حسمون یکیه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرشم نرفتم دانشگاه💔

عزیزم🙁

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2738
تاپیکای قبلی منم درباره همین لعنتیه حالم خیلی بده...

اگه این کنکور لنتی و این شهریه های و خرجای  گرون نبود زندگیم خیلی تغییر میکرد

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
اگه این کنکور لنتی و این شهریه های و خرجای  گرون نبود زندگیم خیلی تغییر میکرد

میدونم چی میگی عزیزم😭😭

میفهمم کنکور مزخرفه و سخته ولی اگه میتونی باز بخون ک قبول شی یه رشته ای😢 

منم فقط باید روزانه قبول شم تا برم😭

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
میدونم چی میگی عزیزم😭😭 میفهمم کنکور مزخرفه و سخته ولی اگه میتونی باز بخون ک قبول شی یه رشته ای😢& ...

نه دیگه نمیتونم

2706